Makijaż klauna
Canva.com

Upiorny makijaż na Halloween? Maska klauna podbije każdą imprezę!

Wybierasz się na imprezę halloweenową? Zrób wrażenie na swoich znajomych i zaprezentuj się w upiornej stylizacji nieobliczalnego klauna. Zdradzamy jak zrobić krok po kroku straszny makijaż!
Reklama

Makijaż klauna na Haloween 2022

Makijaż klauna
Canva.com

Jeśli szukasz pomysłu na halloweenowy makijaż last minute, to koniecznie pomyśl nad stworzeniem makijażowej maski klauna. Upiorny makijaż klauna przynosi wiele radości i co najważniejsze nie trzeba specjalnego stroju, aby straszyć!

Do stworzenia makijażu klauna potrzebujemy:

  • podkład
  • róż do policzków
  • cienie do powiek w odcieniach nude
  • czarny eyeliner w pisaku
  • pomadka do ust w odcieniu wiśniowym
Reklama

Na początku nakładamy bazę, czyli fluid, który bardzo mocno zakryje wszelkie niedoskonałości. Korektorem możemy zamaskować także zaczerwienienia i trądzik lub wypryski. Konturujemy twarz i ronimy rumieńce za pomocą różu. W kolejnym etapie malujemy oczy. Makijaż oka na Halloween to przede wszystkim solidne podkreślenie brwi tuszem koloryzującym, a na powiekach delikatny smokey eye w odcieniach brązu.

W kolejnym etapie wykorzystujemy eyeliner. Malujemy trójkąty i kropki pod oczami oraz nad łukiem brwiowym. Eyelinerem przedłużamy kąciki ust i konturujemy wargi. Nakładamy na koniec wiśniową szminkę i robimy cień w kącikach ust. Usta malujemy bezbarwnym błyszczykiem. Dla lepszego efektu możemy dokleić sztuczne rzęsy.

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama