Moc działania lasera niezrównana w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Poznaj dwa innowacyjne zabiegi wyszczuplające!
Udostępnij Google News
Zdrowie

Moc działania lasera niezrównana w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Poznaj dwa innowacyjne zabiegi wyszczuplające!

Zdrowe odżywianie i regularna aktywność fizyczna to zdecydowanie podstawa w walce o zgrabną figurę i jędrną skórę. Zdarza się jednak, że te tradycyjne metody odchudzania nie są w stanie przynieść oczekiwanych rezultatów w tak szybkim czasie, jak byśmy tego oczekiwali. Z pomocą przychodzą nam wtedy nowoczesne zabiegi wyszczuplające z zakresu medycyny estetycznej, stworzone właśnie z myślą o miejscowej otyłości opornej na działanie diety i ćwiczeń. Współczesne gabinety medycyny estetycznej mają naprawdę rozbudowaną ofertę zabiegów modelowania sylwetki, a wśród nich szczególną uwagę zwracają te metody, które w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej wykorzystują technologię laserową. Wraz ze specjalistami z warszawskiej Kliniki Miracki przedstawiamy dwa zabiegi z wykorzystaniem metody laserowej, które pomogą przywrócić ciału piękne kształty.

Laserowe wyszczuplanie - w czym tkwi moc działania lasera?

Zabiegi modelowania sylwetki i wyszczuplania ciała to, jak pokazują statystyki, najczęściej wykonywane zabiegi w gabinetach medycyny estetycznej na całym świecie, dzięki czemu stanowią największe pole do popisu dla nowoczesnych technologii. Szerokie spektrum zabiegów modelujących jest obecnie naprawdę imponujące: w samej Klinice Miracki w Warszawie specjaliści mają do zaoferowania kilkanaście różnych metod redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej - w tym metody bardziej i mniej inwazyjne. Naszą uwagę zwróciły jednak w szczególności zabiegi wykorzystujące moc działania laserów, które współcześnie są nieocenionymi urządzeniami w leczeniu różnych niedoskonałości ludzkiego ciała. Dlaczego, decydując się na modelowanie sylwetki, warto rozważyć wybór metody laserowej? O zaletach technologii laserowej opowiedział nam dr Krzysztof Miracki.

,,Lasery są obecnie najczęściej wykorzystywanymi urządzeniami przy zabiegach medycyny estetycznej. To przede wszystkim ze względu na dużą moc i skuteczność działania nowoczesnych laserów, przy jednocześnie zmniejszonych do minimum skutkach ubocznych terapii, dolegliwościach bólowych czy czasie niezbędnej rekonwalescencji. Ogromną zaletą innowacyjnych systemów laserowych, wykorzystywanych przy zabiegach modelujących ciało, jest niezwykła precyzyjność działania w obrębie komórek tłuszczowych bez uszkadzania otaczających ich pobliskich tkanek: nerwów, naczyń krwionośnych czy tkanki łącznej. Dzięki temu zabieg jest skuteczny i bardziej komfortowy dla pacjenta, a dodatkowo szybciej dochodzi on do siebie po zakończonej terapii. Ponadto, lasery posiadają unikalną zdolność do obkurczania i ujędrniania skóry po zabiegu, co pozwala osiągnąć efekt kompleksowej poprawy wyglądu ciała” - tłumaczy dr Miracki.

Klinika Miracki poleca: liposukcja laserowa LipoLife 3G i nieinwazyjne laserowe usuwanie tłuszczu SculpSure.

Specjaliści z Kliniki Miracki przedstawili nam dwie metody laserowe, które w ich klinikach cieszą się bardzo dużą popularnością: liposukcję wspomaganą laserowo LipoLife 3G oraz nieinwazyjne laserowe usuwanie tłuszczu SculpSure. Obydwie metody zapewniają spektakularne efekty wyszczuplenia sylwetki przy zachowaniu wysokiego bezpieczeństwa dla pacjenta. Czym jednak się od siebie różnią?

Liposukcja laserowa LipoLife 3G stosowana w warszawskiej Klinice Miracki to doskonała alternatywa dla klasycznej liposukcji, która charakteryzuje się mniejszą inwazyjnością i skróconym do minimum okresem rekonwalescencji. Do przeprowadzenia zabiegu niezbędne jest wykonanie niewielkich nacięć na skórze w celu wprowadzenia kaniuli ze światłowodem, jednak zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, co sprawia, że jest praktycznie bezbolesny i komfortowy dla pacjenta. Ogromną zaletą tego zabiegu jest też możliwość wykorzystania pobranego od pacjenta materiału do późniejszej transplantacji w inny obszar, np. w celu zwiększenia objętości biustu czy pośladków, co pozwala zmniejszyć wszelkie dysproporcje w sylwetce pacjenta. Liposukcja LipoLife 3G będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które poszukują skutecznej i przynoszącej szybkie efekty metody modelowania sylwetki, przy jednoczesnym ujędrnieniu i obkurczaniu skóry. Pierwsze efekty będą widoczne bezpośrednio po zakończonej procedurze zabiegowej, zaś pełne rezultaty pojawią się w przeciągu kilku następnych miesięcy. Nie jest to jednak metoda odpowiednia dla osób borykających się ze znaczną otyłością. Specjaliści polecają w takim przypadku redukcję ogólnej masy ciała , a dopiero w dalszym etapie uzupełnienie uzyskanych efektów liposukcją laserową.

Laserowe usuwanie tłuszczu metodą SculpSure to natomiast zabieg odpowiedni dla osób szukających całkowicie nieinwazyjnej, skutecznej oraz pozbawionej okresu rekonwalescencji i widocznych śladów po zabiegu metody redukcji tkanki tłuszczowej. To bardzo skuteczny zabieg wyszczuplający - w zaledwie 25 minut możliwa jest redukcja aż 25% zbędnej tkanki tłuszczowej poddanej zabiegowi! Laser działa w tym przypadku bez narażania pacjenta na dolegliwości typowe dla zabiegów chirurgicznych. Przy pomocy tego zabiegu możemy perfekcyjnie wyrzeźbić każdą, oporną na inne metody wyszczuplania, partię ciała: brzuch, boczki, ramiona, pośladki, uda czy nawet kolana. Pierwsze efekty terapii będą widoczne już kilkanaście dni po zabiegu, zaś pełnymi rezultatami będziemy mogli cieszyć się kilka miesięcy później.

Dowiedz się więcej na temat zabiegów wyszczuplających Kliniki Miracki w Warszawie i zawalcz o piękną sylwetkę!

Udostępnij Google News Komentarze

Podobne tematy

Polecane dla ciebie