Poradnik pracownika: gdzie znaleźć darmową grafikę i tło do prezentacji?

Poradnik pracownika: gdzie znaleźć darmową grafikę i tło do prezentacji?

Przygotowanie dobrej prezentacji jest w pracy rzeczą kluczową, jeśli chcemy dobrze zaprezentować zlecone nam działanie. Dobra prezentacja powinna zostać przygotowana również pod względem czysto technicznym – po prostu wyglądać ładnie i zgrabnie, aby zwrócić uwagę odbiorców.
Reklama
Przedstawiamy kilka najbardziej znanych witryn internetowych, które pomogą wzbogacić każdą prezentacją dobrym tłem i świetną, profesjonalną grafiką oraz zdjęciami – całkiem za darmo.

1. Proste, profesjonalne tła od Subtle Patterns

http://subtlepatterns.com Subtle Patterns jest obecnie jedną z najbardziej znanych stron dla webmasterów, grafików i ludzi tworzących strony internetowe, ulotki, prezentacje oraz w inny sposób wykorzystujących proste, piękne tła od Subtle Patterns. Klikając na dane tło zobaczyć można, jak wygląda ono na większej powierzchni – cała strona zamieni się w właśnie wybrany przez nas obraz. Szczególnie polecane jako tła do całej prezentacji – są białe, lekko szare, mleczne – wybierajmy właśnie tego typu tony, ponieważ naturalnie lepiej czyta się czarne litery na białym tle.

2. Colour Lovers

http://www.colourlovers.com/patterns Tła od Colour Lovers, jak sama nazwa wskazuje, są mocne, wyraziste, po prostu kolorowe. Nie poleca się ich jako takich na całe tło prezentacji, ale świetnie i cudownie wypełniać będą poszczególne jej elementy.
Reklama
Wzorów i kolorów jest tak dużo, że na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie.

3. Proste wzory

http://www.squidfingers.com/patterns Trzecia strona przez nas prezentowana zawiera tła będące mieszanką dwóch pozostałych stron – z jednej strony prostota, powtarzający się wzór geometryczny, ale z drugiej strony żywe, przyciągające uwagę kolory. Ponownie tło takie nada się aby podkreślić coś naprawdę istotnego.

4. Sxc - najbardziej znana darmowa strona ze stockami

http://www.sxc.hu Szukając dobrych i profesjonalnych fotografii oraz grafik do prezentacji warto poszukać specjalnie przygotowanych stron stockowych. Prezentowana przez nas Sxc to jedna z najbardziej popularnych stron oferująca takie zdjęcia całkiem za darmo.

5. Stock Free Images

http://www.stockfreeimages.com Inną godną polecenia stroną oferującą grafiki I zdjęcia do prezentacji jest Stock Free Images. Znaleźć można na niej również zdjęcia biznesowe i typowo związane z zawodami.
Reklama
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama