Prosty sposób na zaparowane szyby w samochodzie

Prosty sposób na zaparowane szyby w samochodzie

Każda z nas z pewnością spotkała się z zaparowanymi szybami w aucie. Teraz, kiedy już nadeszła jesień, zaparowane szyby to codzienność każdego kierowcy. Kiepska widoczność z fotela samochodowego sprawia, że znacznie trudniej jest nam dostrzec, co znajduje się przed nami na drodze, co może doprowadzić do bardzo niebezpiecznych sytuacji. Niech nigdy nie przyjdzie nam do głowy jazda samochodem, kiedy nasze szyby nie zdradzają co się przed nimi kryje.
Nie tylko mężczyźni, ale także każda zaradna kobieta powinna wiedzieć, jak poradzić sobie z takim problemem. Zazwyczaj pomocne są nawiewy samochodowe, jednak co zrobić, jeśli akurat są niesprawne lub sprawiają, że później męczysz się z chronicznymi przeziębieniami? Przedstawiamy Ci jak najbardziej bezpieczny, skuteczny i prosty sposób na to, aby Twoje szyby w samochodzie już nigdy nie sprawiały Ci problemów! Czego potrzebujemy?
  • Pojedyncza skarpetka bawełniana
  • Żwirek dla kotów (można go kupić w sklepie zoologicznym lub supermarkecie)
  • Pierścień z taśmy klejącej lub kawałek kartonowej rolki od papieru toaletowego
Instrukcja przygotowania
  1. Włóż pierścień z taśmą klejącą do skarpetki, tak żeby utworzył się tunel, przez który będziesz mogła wsypać żwirek.
  2. Wsyp do niej żwirek.
  3. Wyjmij pierścień i zwiąż koniec skarpety w ciasny węzeł.
  4. Umieść skarpetkę w jakiejkolwiek otwartej przestrzeni w samochodzie.
Nawet jeśli nie masz kota, to żwirek na stałe zagości w Twoim życiu (samochodzie)! Doskonale pochłonie wilgoć i ułatwi Ci codzienną walkę z zaparowanymi szybami! Źródło zdjęcia: www.pixabay.com
Udostępnij artykuł
Czytaj więcej
Prosty sposób na zaparowane szyby w aucie
Każda z nas z pewnością spotkała się z zaparowanymi szybami w aucie. Teraz, kiedy już praktycznie za oknem zima, zaparowane szyby to codzienność każdego kierowcy. Kiepska widoczność z fotela samochodowego sprawia, że znacznie trudniej jest nam dostrzec, co znajduje się przed nami na drodze, co może doprowadzić do bardzo niebezpiecznych sytuacji. Niech nigdy nie przyjdzie nam do głowy jazda samochodem, kiedy nasze szyby nie zdradzają co się przed nimi kryje.
Jak sprawnie poradzić sobie z zaparowanymi szybami w aucie?
Każda z nas z pewnością spotkała się z zaparowanymi szybami w aucie. Teraz, kiedy za oknem zima, zaparowane szyby to codzienność każdego kierowcy. Kiepska widoczność z fotela samochodowego sprawia, że znacznie trudniej jest nam dostrzec, co znajduje się przed nami na drodze, co może doprowadzić do bardzo niebezpiecznych sytuacji. Niech nigdy nie przyjdzie nam do głowy jazda samochodem, kiedy nasze szyby nie zdradzają co się przed nimi kryje.
Prosty sposób na zaparowane szyby w samochodzie
Wielu kierowców spotkało się z problemem zaparowanych szyb w samochodzie. Najczęściej mamy z tym do czynienia podczas chłodniejszych dni w roku, czyli w okresie jesienno-zimowym. Kiepska widoczność z fotela samochodowego sprawia, że znacznie trudniej jest nam dostrzec, co znajduje się przed nami na drodze, przez co jazda staje się szczególnie niebezpieczna. Zazwyczaj pomocne są nawiewy samochodowe, jednak co zrobić, jeśli akurat są niesprawne lub sprawiają, że później męczysz się z chronicznymi przeziębieniami? Przedstawiamy Ci jak najbardziej bezpieczny, skuteczny i prosty sposób na to, aby Twoje szyby w samochodzie już nigdy więcej nie zaparowały!