5 miejsc na randkę w walentynki
Udostępnij Google News
Związki

5 miejsc na randkę w walentynki

Walentynki to dzień kiedy zakochani chcą spędzić jak najwięcej czasu razem. To jeden z tych magicznych dni, które są bardzo dokładnie zaplanowane. Każda para pragnie spędzić ten wieczór w sposób bardzo szczególny. Jeśli nie masz pomysłu gdzie mogłaby się odbyć randka – to mamy kilka drobnych podpowiedzi.

1. Kino, teatr, opera...

Zaproszenie do kina, teatru, opery czy na koncert to świetny pomysł, ale tylko wtedy, gdy wiadomo, że druga osoba lubi wybrane miejsce. Jeśli Twoja druga połowa nie przepada za operą, to walentynkowa randka z pewnością nie będzie zbyt udana. Również zaproszenie do kina osoby, z którą każdy wolny wieczór spędzasz na odwiedzaniu sal kinowych może nie być zbyt atrakcyjne. Tym samym kupując bilet na przedstawienie czy film warto przemyśleć ten ruch.

2. Restauracja

Kolacja w luksusowej restauracji to zawsze dobry pomysł na randkę. Jednakże czasami zamiast restauracji w Mariocie wystarczy mała knajpka gdzieś w pobliżu domu. Najważniejsze w Walentynkowy wieczór jest spędzenie czasu w miejscu, gdzie oboje będziecie się dobrze czuli.

3. Spacer

Luty to mroźny czas, ale za to miasta w zimie wyglądają cudownie. Może zatem warto wybrać się na bardzo szczególną rundkę po mieście. Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz z pewnością są tam miejsca, które lubicie i chętnie tam razem się przejdziecie. A kiedy już porznie zmarzniecie, zachęcamy do odwiedzenia lokalu, gdzie można wypić walentynkowego grzańca.

4. Lodowisko

Randka na lodowisku? Czemu nie? Szczególnie jeśli lodowisko jest kryte i wokoło rozbrzmiewa piękna muzyka. Randka na łyżwach może być niepowtarzalnym przeżyciem. A po łyżwiarskich szaleństwach świetnie sprawdzi się gorąca czekolada w pobliskiej kawiarni.

5. Mieszkanie

Na koniec warto przypomnieć sobie, że wiele par nie może wyjść na walentynkową randkę z domu. Czasami wiąże się to z koniecznością pilnowania dzieci, albo z wiekiem czy stanem zdrowia. Nie ma jednak powodu do rezygnowania ze wspaniałego „sam na sam” w ten magiczny dzień, ponieważ mieszkanie może być idealnym miejscem na walentynkową randkę. Elegancka kolacja przy świecach w połączeniu z romantyczną komedią na DVD to najprostszy pomysł na wspólne spędzenie czasu.

Pisząc ten tekst starałam się zaproponować najbardziej uniwersalne miejsca na walentynkowy wieczór. Oczywiście można wybrać się na taras widokowy Pałacu Kultury i tam wypić gorącą czekoladę z filiżanek z chińskiej porcelany, albo pojechać do Paryża, aby zjeść kolację pod wieżą Eiffla. Jednakże dla wielu takie atrakcje raczej nie są dostępne, za to wspaniały wieczór na lodowisku czy przedstawienie w teatrze zakończone wspólną kolacją wcale nie ustępuje zagranicznym wojażom.

W Walentynkowy wieczór najważniejsze jest, aby być z ukochaną osobą, a odrobina wyobraźni pozwoli niemal w każdym miejscu zorganizować idealną randkę.

Agnieszka

Udostępnij Google News Komentarze

Podobne tematy

Polecane dla ciebie