Szukamy najlepszego lasera do depilacji laserowej. Poznaj trzy propozycje skutecznych laserów do trwałego usuwania owłosienia
Udostępnij Google News
Uroda

Szukamy najlepszego lasera do depilacji laserowej. Poznaj trzy propozycje skutecznych laserów do trwałego usuwania owłosienia

Jesień i zima to pory roku, podczas których specjaliści medycyny estetycznej bardzo mocno skupiają się na przeprowadzaniu różnorodnych terapii z wykorzystaniem urządzeń laserowych, w tym również epilacji laserowej. Mniejsza ilość słonecznych dni, a tym samym brak odpowiednich warunków do opalania, stwarza idealną okazję do przeprowadzenia skutecznego i bezpiecznego zabiegu epilacji laserowej. W trakcie trwającej zimy będziemy w stanie wykonać pełen cykl terapii laserowej, biorąc pod uwagę różny czas trwania fazy anagenu (wzrostu) włosów. Jaki laser będzie tym najlepszym do przeprowadzenia epilacji laserowej? Przedstawiamy trzy propozycje doskonałych urządzeń, które znaleźliśmy w warszawskiej Klinice Miracki.

Najnowocześniejsze urządzenie do depilacji laserowej? Thunder MT

Jedną z pierwszych propozycji stanowi laser Thunder MT - według specjalistów z Kliniki Miracki najnowocześniejsze i najskuteczniejsze urządzenie wykorzystywane przy zabiegach laseroterapii. Jego światowa, a jednocześnie polska premiera miała miejsce w lipcu 2018 roku właśnie w Klinice Miracki, w związku z czym nie mogliśmy trafić lepiej, aby dowiedzieć się czegoś więcej o tym urządzeniu.

"Thunder MT to najnowsze na świecie urządzenie do epilacji i jednocześnie jedyne takie w Polsce. Postanowiliśmy wprowadzić ten laser do oferty naszych klinik z jednej prostej przyczyny - łączy w sobie wszystkie zalety starszych i konkurencyjnych systemów laserowych. Thunder MT jest zdecydowanie najmocniejszym, najskuteczniejszym i najszybszym laserem do epilacji, który dodatkowo zapewnia pacjentowi najwyższe bezpieczeństwo podczas zabiegu. Specyfika jego działania, a przy tym wysoka skuteczność w usuwaniu owłosienia opiera się na możliwości generowania i aplikacji dwóch najlepszych fal świetlnych stosowanych przy epilacji - fali aleksandrytowej i neodymowo-yagowej. Zapas mocy pozwala na maksymalne skrócenie procedury zabiegowej, zaś najlepszy na rynku system chłodzenia Zimmer umożliwia przeprowadzenie niemalże bezbolesnego zabiegu epilacji laserowej" - tłumaczy doktor Krzysztof Miracki.

Najskuteczniejszy laser do usuwania owłosienia - Motus AX Deka

W ofercie warszawskiej Kliniki Miracki znajduje się także inne doskonałe urządzenie do trwałego i laserowego usuwania owłosienia. Jest nim laser Motus AX firmy Deka, który, w przeciwieństwie do starszych systemów laserowych, pozwala na przeprowadzenie skutecznego zabiegu epilacji nie tylko na ciemnych i grubych włosach, lecz także jasnym i cienkim owłosieniu. Taki efekt zapewnia innowacyjna technologia emisji impulsu umożliwiająca skuteczne wychwycenie nawet najmniejszych ilości melaniny w owłosieniu pacjenta. Cechą charakterystyczną tego urządzenia jest także unikalny tryb działania ,,in motion” (w ruchu), opierający się na płynnych ruchach głowicy po skórze, oraz szafirowa (chłodzona do 15 stopni Celsjusza) płytka, która czyni urządzenie Motus pierwszym całkowicie bezbolesnym laserem epilacyjnym. Specjaliści oraz pacjenci Kliniki Miracki potwierdzają, że jedyne, co czuć podczas terapii laserem Motus, to silny chłód (wynikający z działania szafirowej płytki), a także drobne kłucia w głębi skóry.

Najlepszy laser do usuwania owłosienia - Vectus Palomar

W warszawskiej Klinice Miracki spotkamy się także z dobrze znanym już w medycynie estetycznej urządzeniem Vectus od firmy Palomar. Jego największym atutem jest unikalna technologia Skintel oparta na wbudowanym w laser inteligentnym czytniku pomiaru poziomu melaniny w skórze pacjenta. Inteligentny system pozwala na dopasowanie parametrów zabiegu bezpośrednio do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, a dokładnie kolorytu jego skóry. Oznacza to możliwość przeprowadzenia w pełni bezpiecznego zabiegu i eliminację ryzyka poparzenia skóry pacjenta. W tym przypadku również został zastosowany specjalny system chłodzenia, który zapewnia pacjentowi wysoki komfort podczas zabiegu.

Więcej informacji na temat obecnych liderów wśród urządzeń do epilacji laserowej znajdziesz na stronie: https://klinikamiracki.pl/epilacja-laserowa/

Artykuł sponsorowany

Udostępnij Google News Komentarze

Podobne tematy

Polecane dla ciebie