Romantyczny rejs promem w Walentynki
Udostępnij Google News
Związki

Romantyczny rejs promem w Walentynki

Walentynki to święto skomercjalizowane i dlatego niektórzy go nie obchodzą. Jednak jest to po prostu okazja do okazania uczucia swojej drugiej połówce i do celebrowania czasu spędzonego wspólnie. Może zatem warto w ten wyjątkowy dzień miłości zrobić coś miłego dla drugiej osoby? Zaskoczyć ją oryginalnym prezentem?

Coraz więcej osób obchodzi święto zakochanych, czyli Walentynki. Różnie celebruje się tę okazję. Wiele osób wybiera po prostu kolację przy świecach, a inne wyjście do teatru, kina, na koncert czy do opery. Panowie kupują swoim wybrankom kwiaty, biżuterię czy bieliznę. Ostatnio bardzo modne są także walentynkowe wyjazdy do SPA. To dość sztampowe spędzanie Walentynek. A może w nadchodzącym roku pokusić się o bardziej wyjątkowy i nieco zaskakujący prezent?

Oryginalny pomysł na walentynkowy prezent

Ciekawym i oryginalnym prezentem będzie na pewno rejs turystyczny promem. Tym bardziej, jeśli ukochana osoba nie będzie się spodziewała takiego prezentu. Wybrać się w romantyczny rejs promem to nic trudnego. Wystarczy zarezerwować bilety promowe na konkretny termin i popłynąć w siną morską dal. Można wybrać spośród dwóch dostępnych ofert, tj. rejsu do Szwecji oraz rejsu połączonego ze zwiedzaniem Karlskrony. Tym bardziej, że bilety na prom obejmujące wypłynięcia do 17 lutego przyszłego roku objęte są promocją – druga osoba płynie gratis. Warto zatem skorzystać z takiej promocyjnej oferty i sprawić radość bliskiej osobie.  

Oferta „Walentynki na morzu”

Oferta ta obejmuje 24-godzinny rejs turystyczny do Szwecji i z powrotem, z noclegiem na promie w kabinie 2-osobowej typu Comfort Class z łazienką. W cenę wliczona jest także rozrywka na promie. Promocyjna cena rejsu to już 199 zł za parę. Promy wypływają w soboty 9 i 16 lutego, w niedziele 10 i 17 lutego oraz w czwartek 14 lutego o godzinie 9:00.

Podczas rejsu można skorzystać z licznych atrakcji na pokładzie, tj. degustacji dań w trzech restauracjach (Taste, Food City i Metropolitan Grill), skosztowania drinków w barze w kształcie łodzi motorowej, wyboru kaw w Ristretto Coffee House, zabawy tanecznej w C-View Barze, poćwiczenia w studio cardio na dziobie statku z widokiem na morze, relaksu w Pure Nordic SPA oraz zakupów w sklepie wolnocłowym, w którym można kupić pachnący walentynkowy prezent.  Warto zwłaszcza zrelaksować się w SPA, w którym można skorzystać z szerokiej gamy usług kosmetycznych, w tym autorskich masaży czy kąpieli z widokiem na pełne morze.

Oferta „Walentynki w Szwecji”

Wybór tej oferty umożliwia spędzenie romantycznego czasu na promie, ale połączonego ze zwiedzaniem Karlskrony, czyli walentynkową randką w Szwecji. Oferta obejmuje podróż promem do Szwecji i z powrotem wraz z jednodniowym pobytem w Karlskronie, 2 noclegi w 2-osobowej kabinie wewnętrznej typu Comfort Class z łazienką, rozrywkę na pokładzie promu oraz ubezpieczenie NW i KL. Promocyjna cena za parę to 299 zł. Zwiedzanie Karlskrony z przewodnikiem możliwe jest w wybrane dni i jest dodatkowo płatne. Oferta promocyjna obowiązuje na wypłynięcia w terminie od 7 do 17 lutego przyszłego roku.

Karlskronę i okolice można zwiedzać samodzielnie albo z przewodnikiem. Aktualna oferta przewodników jest dostępna na stronie www.stenaline.pl/wycieczki oraz bezpośrednio u przewodników na promie. W opcji zwiedzania z przewodnikiem dostępna jest trzygodzinna wycieczka po Karlskronie oraz całodzienny wyjazd do Karlskrony i Kalmaru. Do miasta można także wybrać się samemu. Przy terminalu promowym znajduje się przystanek autobusowy, skąd można dojechać do centrum. Bilety autobusowe można kupić zarówno u kierowcy, jak i w informacji na promie oraz w automacie biletowym na terminalu. Warto skorzystać z okazji i zwiedzić miasto, a także przy okazji zabrać swoją walentynkę na szwedzką randkę.

Bilety promowe na rejsy turystyczne w Walentynki można kupić na stronie: https://www.stenaline.pl/do-szwecji/rejsy-turystyczne/walentynki. Można dokonać tu także rezerwacji biletów promowych. Na stronie dostępne są także szczegółowe programy rejsów.

Artykuł sponsorowany

Udostępnij Google News Komentarze

Podobne tematy

Polecane dla ciebie