Co zrobić, żeby ZATRZYMAĆ faceta? 5 skutecznych sposobów na to, by mężczyzna NIE ODSZEDŁ

Co zrobić, żeby ZATRZYMAĆ faceta? 5 skutecznych sposobów na to, by mężczyzna NIE ODSZEDŁ

Przejdź do galerii zdjęć
Relacja między dwojgiem ludzi to nieustanna praca, którą wykonujemy każdego dnia. Wydawać by się mogło, że zdobycie mężczyzny i oficjalne uznanie związku daje nam możliwość zaprzestania starań. Nic bardziej mylnego! Miłość wymaga troski o trwałość relacji, zwłaszcza w sytuacji, gdy nasz partner boi się zaangażowania i zaczyna się wycofywać. Co zatem zrobić, żeby ZATRZYMAĆ faceta?
Reklama
Początek związku to zwykle romantyczne chwile uniesień i stada motyli kotłujące się w naszym brzuchu. Etap fascynacji jest na tyle przyjemny, że każdy z nas chciałby zatrzymać go na wieczność. Niestety, pełne ekscytacji momenty ustępują w końcu miejsca codzienności i rutynie, która może okazać się największym wrogiem naszej relacji. Często zdarza się także, że mężczyzna boi się angażować, a perspektywa poważnej bliskości prowokuje go do ucieczki. Jak sobie z tym poradzić? Co zrobić, żeby go przy sobie zatrzymać? Oto 5 skutecznych sposobów, które są gwarancją przetrwania kryzysu i receptą na to, by mężczyzna nie odszedł:
Zobacz galerię zdjęć: zatrzymac faceta
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Czytaj więcej
Kobieta i mężczyzna kłócący się na kanapie
Czy Twoje małżeństwo przechodzi przez trudności? Czy czujesz, że wasza relacja jest na skraju rozpadu? Nie martw się, nie jesteś sam. Wiele par boryka się z problemami w swoim związku, ale istnieje wiele sposobów, aby uratować małżeństwo i odbudować silną i zdrową relację. W tym artykule podzielę się praktycznymi poradami, które mogą pomóc Ci w tym trudnym czasie.
jak dbać o związek
Codzienność bywa dość okrutna. Zwłaszcza, gdy nie jest się już nastolatkiem i założyło się rodzinę, o którą trzeba teraz dbać. Poranki zwykle wyglądają bardzo podobnie. Pospieszne szykowanie dzieci do szkoły czy przedszkola, przygotowywanie śniadań – w ilości takiej, jaka jest liczba mieszkańców. Nawet pierwszy łyk kawy jest zwykle zimny, a kubek i tak zostaje w połowie pełny w momencie, gdy sama wychodzisz do pracy. Jak w takim biegu można jeszcze dbać o związek? A można. I naprawdę warto to robić, bo tylko takie wzajemne dbanie o relacje z partnerem może sprawić, że Wasz związek będzie trwały i szczęśliwy.
jak uratować związek
Nie każdy związek może przetrwać próbę czasu. Na początku zawsze jest kolorowo. Motyle w brzuchu, wspólne plany na przyszłość. Mówi się, że miłość uderza nam do głowy. Ale w końcu przychodzi czas, kiedy już wszystko o sobie wiemy. Pewne rzeczy zaczynają nam w sobie nawzajem przeszkadzać i niekoniecznie chcemy iść na kompromis. Teoretycznie, nie ma związku, którego nie dałoby się odratować, jednak cały w tym ambaras, żeby dwoje chciało na raz. Co zrobić, by Wasz związek przetrwał? Podpowiadamy!
Reklama
Reklama
Reklama