5 gorących sposobów na to, by na nowo wzbudzić pożądanie u Twojego partnera

Związki Niedziela, 2 czerwca 2019
Oceń:
4 / 13 głosów

Podobno instrukcja obsługi faceta jest niezwykle prosta. Każda kobieta powinna rozumieć swojego mężczyznę bez najmniejszego problemu zwłaszcza po wielu spędzonych wspólnie latach. Jednak co z pożądaniem? Jak poradzić sobie w sytuacji, gdy ogień namiętności gaśnie, choć miłość pozostaje?

Na początku jest dużo łatwiej

Pierwsze, miłosne uniesienia i motyle w brzuchu sprawiają, że patrzymy na świat przez różowe okulary. Mimo wszystko przychodzi w końcu moment, w którym powoli zaczyna wygasać łącząca Was namiętność. Nie miej sobie tego za złe, bo to zupełnie naturalne. W końcu dopadła Was codzienna rutyna a może i przytłoczył nadmiar obowiązków. W takiej sytuacji trudno jest dać się namówić na wieczorne amory, jeśli jednak nadal się kochacie, to warto zawalczyć o to, by na nowo wzbudzić u Twojego partnera pożądanie. A jak to zrobić?

1. Zadbaj o swoją atrakcyjność! Podobno, gdy dwoje ludzi się kocha, to uwielbiają się wzajemnie mimo wszelkich mankamentów tej drugiej osoby. Jednak by wzbudzić w partnerze pożądanie, trzeba o siebie dbać. Także, nawet jeśli jesteś tradycyjną panią domu, która rzadko się maluje (bo przecież cera musi odpocząć) zrzuć czasem fartuszek i zrób się dla niego na bóstwo. Podkręcone zalotnie rzęsy, sukienka opinająca zgrabne pośladki i odsłaniająca kolano oraz czerwona pomadka na ustach zawsze dają radę.

Źródło: pl.freepik.com