Nie masz ochoty na seks?

Związki Poniedziałek, 15 lipca 2019
Oceń:
4 / 7 głosów

Coraz częściej odmawiasz bliskości swojemu partnerowi? Seks z nim nie sprawia Ci już przyjemności? Ale nie masz ochoty na seks również z nikim innym? To oznacza spadek Twojego libido. Jak znów rozbudzić swoje pożądanie? Co zrobić, by seks ponownie sprawiał przyjemność?

Seks jest w życiu potrzebny

I to nie tylko po to, byśmy odczuwali niezwykłą przyjemność. Dzięki chwilom bliskości z ukochaną osobą jesteśmy bardziej odporni na stres i mamy lepszy humor. Ale kiedy przytłacza nas ilość domowych obowiązków, najczęściej nic z tym nie robimy. Nie staramy się odpocząć, a po prostu poddajemy się zupełnie. Nie masz ochoty na seks? Pora to zmienić!

Czasami brak ochoty na seks jest spowodowany kompleksami. Jeśli nie lubisz i nie akceptujesz swojego ciała, ciężko będzie Ci się otworzyć na jakiegokolwiek mężczyznę. Ale uwierz, że jeśli jest obok Ciebie, to znaczy, że go pociągasz i akceptuje każdy najmniejszy nawet kawałek Twojego ciała. Otwórz się więc na niego i na siebie. Daj się ponieść emocjom. A czasami pomóc może też kostka czekolady! Jest trochę jak afrodyzjak i wzmaga pożądanie. Także, jeśli wiesz, że twój partner ma ochotę na seks, zjedz sobie kosteczkę czekolady przed kąpielą. Na pewno od niej nie przytyjesz.

Źródło: pixabay.com