Jak rozkochać w sobie faceta?

Związki Wtorek, 13 sierpnia 2019
Oceń:
4 / 19 głosów

Szalejesz za nim, ale wciąż nie masz pewności czy on odwzajemnia Twoje uczucie? Nawet jeśli czasem masz wrażenie, że widzisz w jego oczach Twoje odbicie, to później wszystko się zmienia? Jak rozkochać w sobie faceta, aby już nigdy nie spojrzał na inną kobietę? Mamy na to sposoby!

Jak rozkochać w sobie faceta?

Z pewnością nie jeden raz musiałaś sobie poradzić z zawodami miłosnymi. Trudno się po tym pozbierać, a jeszcze trudniej zwrócić wówczas uwagę na innego mężczyznę. Dlatego, jeśli właśnie poznałaś kogoś idealnego i na początku wszystko poszło dobrze, zdradzimy Ci, jak rozkochać w sobie faceta tak, by był naprawdę Twój i chciał patrzeć tylko w Twoją stronę.

Jak rozkochać w sobie faceta? Pamiętaj o tym, że panowie są prawdziwymi zdobywcami i chcieli by czasem czuć, że jesteś uciekającą myszką, którą oni muszą gonić. Nawet jeśli totalnie oszalałaś na jego punkcie, pod żadnym pozorem nie wolno Ci zadręczać go dziesiątkami telefonów i setkami smsów dziennie. Nie pokazuj mu jak bardzo Ci na nim zależy. Zachowaj umiar i dozuj odpowiednio czułości, które dla niego skrywasz. On naprawdę to doceni i wtedy łatwiej pozwoli się kochać.

Źródło: pixabay.com