Jak żyć dobrze z teściami?

Związki Piątek, 27 września 2019
Oceń:
4 / 18 głosów

To za niego wyszłaś za mąż i nie spodziewałaś się, że w pakiecie dostaniesz również wiecznie narzekającą teściową i mrukliwego teścia! Ale czy na pewno nie myślisz stereotypowo? Może to wcale nie jest tak! Może z teściami naprawdę da się dogadać, tylko musisz być bardziej otwarta! Jak żyć dobrze z teściami? Podpowiadamy!

Matka to dla mężczyzny autorytet

Nawet jeśli z pozoru nie mają najlepszych relacji, to i tak jest dla niego najważniejsza na świecie. To też, jeśli nie będziesz próbowała jej zaakceptować, Wasze relacje mogą się szybko zepsuć.

Mężczyźni często nie mówią o swoich uczuciach, mimo to przecież CZUJĄ i myślą swoje. Chyba nie chciałabyś, że Twój facet wypomniał Ci coś w najmniej odpowiednim momencie?
Poza tym.. Z teściami naprawdę da się dobrze żyć! Wystarczy tylko wykazać odrobinę inicjatywy.

Jak dobrze żyć z teściami? Poznajcie się wzajemnie. Skąd Wiesz, że Twoja teściowa, czy teść, to osoby rodem z wszystkich tych (czasem mało zabawnych) opisów? Może to całkiem przyjaźni ludzie, którzy tak naprawdę czekają tylko na to, by spędzić z Tobą trochę czasu. Wyjdźcie razem na kolację, wyjedźcie na wspólną, rodzinną wycieczkę. Każdy rodzic, chce dla swojego dziecka jak najlepiej. Po ślubie Ty też jesteś jakby trochę dzieckiem swoich teściów. Otwórz się na nich, a na pewno się dogadacie.

Źródło: pl.freepik.com