jak pofarbować włosy

Czym pofarbować włosy?

Przejdź do galerii zdjęć
Najbardziej standardowy i najtańszy sposób farbowania włosów to wykorzystanie gotowej farby i własnych umiejętności. Można na tym zaoszczędzić naprawdę sporo, ale efekt nie zawsze jest zadowalający. Farby do włosów zawierają amoniak, dzięki czemu uzyskujemy trwały efekt koloryzacji.
Reklama
To metoda dla osób, którym zależy na trwałej zmianie i to dość radykalnej. Odrosty pojawiają się szybko i wtedy najlepiej nałożyć kolejną warstwę farby. Ale jak jeszcze można pofarbować włosy? Czy są na to domowe sposoby i najlepiej mniej trwałe? Oczywiście! Przeczytajcie! Czym prócz farby koloryzować włosy? Kolorowe włosy są modne nie tylko latem. Odważniejsze kobiety decydują się na kompletną metamorfozę, te mniej odważne za to robią sobie kolorowe końcówki. Jeśli nie masz pewności czy będziesz dobrze wyglądać w danym kolorze, zrezygnuj z tradycyjnej farby i postaw na metodę, która pozwoli zafarbować włosy na krótko. Pamiętaj o rozjaśnieniu Jeśli jesteś blondynką, to masz ułatwione zadanie. Wystarczy jednorazowa koloryzacja, by zafarbować włosy. Brunetki mają utrudnione zadanie, bo muszą najpierw swoje włosy rozjaśnić. W tym celu należy użyć rozjaśniacza, ale trzeba wiedzieć jak z niego korzystać, bo często włosy robią się po tym specyfiku wręcz pomarańczowe i mają plamy. Najlepiej udać się po prostu do fryzjera, a później już można kombinować w domu. Czego użyć? Zobacz też: Masz suche włosy? Sprawdź jak o nie dbać. Sposoby na wypadające włosy. Sposoby na przetłuszczające się włosy.
Reklama
Zobacz galerię zdjęć: farbowanie włosów
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Czytaj więcej
Tył kobiecej głowy w krótkie fryzurze z włosami farbowanymi w różne kolory
Wiele osób zastanawia się nad samodzielną koloryzacją włosów, stosując preparaty takie jak Phyto. Farba do włosów musi jednak zostać użyta w prawidłowy sposób, by ukazać pełne spektrum efektów. Nie tylko sposób aplikacji jest ważny, bo kondycja włosów także ma znaczenie dla efektownej koloryzacji. O czym należy pamiętać, koloryzując włosy w domu, by ich nie zniszczyć, a odżywić i nadać im przepięknych barw?
Kobieta farbująca dłgie falujące włosy czarną farbą patrzy prosto w obiektyw
Wiosenne trendy w 2022 roku to przede wszystkim przeróżne odcienie brązu i blond włosów, co nie zmienia faktu, że czarny kolor to wciąż bardzo popularny wybór. Piękna, głęboka czerń, która połyskuje odcieniami fioletu czy niebieskiego, to marzenie wielu kobiet, które nie zmienia się wraz z nadejściem nowych trendów.
Kolorowe płukanki do włosów - bezpieczna koloryzacja włosów. Jak pofarbować włosy płukanką?
Płukanka do włosów to delikatny kosmetyk, dzięki któremu w kilka chwil możemy odświeżyć  lub zmienić kolor włosów, a przy okazji przywrócić kosmykom utracony blask i połysk. Preparat w nieinwazyjny sposób wnika w strukturę włosa nadając mu pożądany odcień, jednocześnie nie powodując jego uszkodzenia. Kolorowe płukanki do włosów to propozycja dla kobiet w każdym wieku, a szeroki wybór kolorów gwarantuje, że każda z nas znajdzie wśród nich coś dla siebie.
Reklama
Reklama
Reklama