Wciąż narzekasz na brak pieniędzy? Sprawdź, jak je przyciągnąć!
Udostępnij Google News
Finanse

Wciąż narzekasz na brak pieniędzy? Sprawdź, jak je przyciągnąć!

Mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają, ale na pewno można sobie za nie kupić wewnętrzny spokój. Masz prawo mieć pieniądze i chcieć je posiadać. Zwykle boimy się, że ludzie będą oceniać nas przez ich pryzmat. Że z góry stwierdzą, że skoro chcemy więcej, to jesteśmy materialistami. I to chyba nasz największy hamulec w kwestii ich zarabiania i jedna z największych przeszkód, która stoi przed nami w kwestii zdobycia prawdziwego bogactwa.

Pieniądze są po to, żeby z nich korzystać. Żeby móc zapłacić za nie rachunki, chleb i coś na chleb, ale też ubrana. Są po to, by w razie potrzeby móc spokojnie zapłacić za leczenie, a czasem też zaszaleć - bo w końcu masz za co. Pieniądze można w pewien sposób przyciągnąć. W jaki?

Jak przyciągnąć pieniądze? Poznaj kodeks bogacza!

Musisz popracować nad swoim sposobem myślenia. Wyprzeć negatywne myśli, związane z bogactwem. Jeśli posiadłaś jakiś większy majątek dzięki własnej ciężkiej pracy, albo po prostu dopisało Ci szczęście to pamiętaj, że masz do tego bogactwa prawo. Przestań obwiniać się za to, że Tobie się powodzi, a komuś innemu nie.

Dziękuj, gdy coś otrzymujesz. Przestań czuć, że nie powinnaś, bo nie zasłużyłaś. Jeśli ktoś coś Tobie ofiarowuje, to znaczy, że masz do tego prawo.

Akceptuj siebie. Przestań doszukiwać się w sobie wad.

Nagradzaj się za małe sukcesy. Mówią: Jeśli Ty o siebie nie zadbasz, nikt inny tego nie zrobi. Los musi wiedzieć, że to Ty jesteś tą osobą, do której ma "pukać" z dobrymi informacjami.

Dobre myśli przyciągają dobre wydarzenia. Niech Twoja szklanka będzie zawsze do połowy pełna, a nie pusta. Zacznij myśleć pozytywnie, a przyciągniesz też bogactwo.

To jak wygląda Twoje życie, jest zależne od tego, jaki jest stan Twojego umysłu!

Pomyśl, ile razy słyszałaś w dzieciństwie, jak bardzo ciężkie jest życie. Że ubóstwo widać na każdym kroku. Nie potrafisz przez to patrzeć na świat optymistycznie. Wszystko wydaje Ci się smutne. Nie przeganiaj wreszcie obfitości, która gdzieś na Ciebie czeka. Otwórz się na nią. Jak to zrobić? Przeczytaj poniżej.

Zobacz też:

Skąd wziąć pieniądze na własny biznes?
Czy kupowanie na promocjach się opłaca?
Biznes w internecie? Sprawdź, co może robić młoda mama!

Źródło: pixabay.com
Udostępnij Google News Komentarze

Polecane dla ciebie