Walentynki we dwoje - jak spędzić ten dzień z ukochanym?

Związki Piątek, 14 lutego 2020
Oceń:
4 / 32 głosów

Czasami okazywanie miłości przychodzi nam z trudem. Jeśli zazwyczaj jesteśmy oszczędne w słowach i gestach, zwykle niecierpliwie wyczekujemy dnia, kiedy wszystko jest czerwone, a od nadmiaru pączków kształcie serduszek, tulipanów, róż i balonów z helem aż boli głowa. Walentynki to okazja do tego, by wyznać miłość swojemu ukochanemu, i choć powinniśmy robić to na co dzień, to dziś jakoś łatwiej.

Walentynki - czy każdy uznaje to święto?

Jeśliby zapytać przypadkowe osoby, czy świętują Walentynki, pewnie zdecydowana większość odpowiedziałaby, że to dla nich dzień, jak co dzień. Jednak sądząc po wystawach w galeriach handlowych i kuszących ofertach restauracji, można wywnioskować, że wielbicieli tego święta też jest całkiem sporo. Mówi się, że każda okazja jest dobra do świętowania, niechże zatem będzie tak również walentynkami.

Na co dzień jesteśmy bardzo zabiegani

Gonimy za marzeniami i pieniędzmi. To właśnie dlatego nie mamy czasu na to, co naprawdę ważne. No bo pomyśl, kiedy ostatnio spędziłaś wieczór tylko ze swoim mężczyzną? Co wtedy robiliście? Czy nie było czasem tak, że plany były ambitne, ale kiedy tylko zaczęło się robić romantycznie, po prostu zasnęliście ze zmęczenia? Ten scenariusz zna każda, polska rodzina. A my chcemy Was dziś zachęcić do tego, by tym razem było inaczej. By Walentynki we dwoje pozostawiły Wam miłe wspomnienia. Czasem warto sobie przypomnieć, jak miło jest spędzać ze sobą czas. Co robić w Walentynki? Przeczytajcie w galerii.

Nawet jeśli dzisiejszy dzień jest dla ciebie jak każdy inny (praca, dom, dzieci) to postaraj się, by wieczór był zupełnie inny. Przygotuj coś dobrego na kolację, dzieci oddeleguj do dziadków. Zapal świeczki, kup dobre wino, wyjmij najlepszą zastawę. Nie musicie nigdzie wychodzić, by miło spędzić czas. Oczywiście jeśli nie masz ochoty na gotowanie, to będzie dobre rozwiązanie, jeżeli jednak najlepiej czujesz się właśnie w domu, z pewnością docenisz to, że jecie kolację u siebie.

Źródło: pl.freepik.com