Pomysł na prezent na dzień kobiet - jak spędzić ten dzień wyjątkowo?

Urlop Niedziela, 1 marca 2020
Oceń:
4 / 22 głosów

Dzień Kobiet to kolejna okazja do tego, by panowie mogli kupić swojej ukochanej bukiet pięknych kwiatów, a ona na pewno nie zapyta, czy przyniósł je, bo coś przeskrobał. Okazja do świętowania tego dnia jest oczywiście co roku i kiedy jesteśmy ze sobą przez wiele lat, trudno jest za każdym razem kupić coś niebanalnego, co jednocześnie spodoba się partnerce. Dlatego my dziś postawiliśmy na prezenty w postaci przeżyć, bo dużo fajniej jest kolekcjonować wspomnienia od bibelotów.

Dzień Kobiet to trochę jak drugie Walentynki

Panie oczekują wtedy, że ich partner będzie o nich pamiętał i jednocześnie wymyśli dla nich taki prezent, o którym od dawna marzyły. Biżuteria, modna torebka czy ukochane perfumy to zawsze świetna opcja, ale nawet tego rodzaju prezent może się w końcu znudzić. To też warto w tym roku postawić na prezent bardzo niebanalny.

Może uroczysta kolacja?

Oczywiście wyjście do restauracji to świetny pomysł, aczkolwiek panie z pewnością doceniłyby gest, w którym to mężczyzna sam przygotowałby wszystkie smakołyki. Nawet jeśli nie jest urodzonym kucharzem, to przecież ma wsparcie w postaci internetu, gdzie wszystkie składniki oraz przygotowanie krok po kroku, są dokładnie rozpisane. Z resztą... to przecież wcale nie musi być bardzo wyszukane danie. Liczy się gest! Zapach pieczonego mięsa, dobre wino, pięknie nakryty stół, a do tego bukiet ulubionych kwiatów. Taki prezent na Dzień Kobiet doceni każda Pani.
Czym jeszcze można zaskoczyć swoją kobietę?

A może by tak świętować Dzień Kobiet przez cały weekend? Wybierz jakiś fajny hotel, który ma świetne oferty dla par. Niech ktoś inny przygotuje dla Was posiłki, zadba o butelkę czerwonego wina w pokoju i zaprosi Was na ulubiony masaż, godziny w jaccuzi i saunie albo w basenie. Taki krótki wyjazd pozwoli Wam nie tylko spędzić ze sobą trochę czasu inaczej niż zwykle, ale też odpocząć od problemów dnia codziennego i naładować akumulatory.

Źródło: pl.freepik.com