Książki na Dzień Kobiet
Canva.com

Książkowe prezenty na Dzień Kobiet. Biegiem do księgarni po te pozycje!

Dobrym pomysłem na prezent na Dzień Kobiet dla prawdziwego mola jest ciekawa książka. Odpowiednią lekturę można znaleźć zarówno dla młodszych i starszych Pań. Jak wybrać dobrą książkę na prezent?
Reklama

Najlepiej wybierać spośród najnowszych bestsellerów, by uniknąć znanej już rodzicom lektury. Do uniwersalnej, to znaczy chętnie czytanej przez większość osób zalicza się literaturę faktu i reportaże. Ponadto rosnącą popularnością cieszą się książki poradnikowe i wspierające rozwój osobisty. To właśnie z tej kategorii mamy propozycję na prezent!

Książka na Dzień Kobiet dla kobiet, które lubią się rozwijać

Książki na Dzień Kobiet
Canva.com

Dla zapracowanej kobiety sprawdzi się książka Pracuj mądrze, autorstwa Jakuba Czarodzieja.

Reklama

Ta propozycja to nie przypadek! Coraz więcej kobiet stara się wziąć na swoje barki utrzymanie rodziny. Wymaga to od nich sumiennej pracy i niemałego poświęcenia. Nie zawsze kariera jest jednak usłana różami! Ta książka na prezent powinna pomóc czytelnikowi poznać swoje naturalne predyspozycje oraz mocne strony. Wszystko po to, by mogły lepiej spełniać się zawodowo i odnalazł najlepszą dla siebie ścieżkę kariery.

Książka na prezent na Dzień Kbiet dla romantyczki

Reklama

Idealnym wyborem będzie kobiecy poradnik Natalii de Barbaro pod tytułem Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie. To lektura, która skłoni każdą czytelniczkę do autorefleksji. Celem jest oczywiście wyciągnięcie właściwych wniosków i zadbanie o własne potrzeby. To książka, która stara się udowodni Paniom, że nie muszą postępować utartymi schematami, jeśli te je uwierają. To swojego rodzaju poradnik, dzięki któremu można w końcu docenić samą siebie i wsłuchać się w swoje potrzeby. Taka lektura z pewnością wiele wnosi do życia każdej czytelniczki, niezależnie od jej wieku. To obowiązkowa lektura dla Pań, bo sprawia, że łatwiej im zrozumieć siebie i zadbać o własne potrzeby. Właśnie dlatego, okaże się udanym prezentem na święto kobiecości!

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama