Jak rozmawiać o seksie ze swoim partnerem?
Udostępnij Google News
Związki

Jak rozmawiać o seksie ze swoim partnerem?

Bywa, że seks jest wciąż tematem tabu nawet w wieloletnich związkach. Nie powinno tak być, bo jeśli partnerzy nie rozmawiają otwarcie o swoich potrzebach i pragnieniach, oddalają się od siebie, często również szukając szczęścia gdzieś indziej. Jak rozmawiać o seksie ze swoim partnerem? Co zrobić, by ten temat nie wywoływał w nas aż takiego wstydu?

Swobodnie i naturalnie!

Właśnie tak, jak rozmawia się na przykład o tym, że świeciło dziś piękne słońce, padał deszcz albo, że kupiłaś sobie nową sukienkę w fajnej promocji. Seks to coś zupełnie naturalnego, dlatego i rozmowa o nim powinna właśnie taka być. Nie wstydź się mówić swojemu facetowi o potrzebach seksualnych. To będzie dla niego jak nagroda za każdy wysiłek, który podjąłby Cię zadowolić. On będzie najszczęśliwszy, że nie musi przemierzać tajemnych zakamarków poszukiwaniu rozkoszy dla Ciebie. Teraz będzie wiedział co i jak zrobić, byś była zadowolona z Waszych zbliżeń.

Zawsze nazywaj rzeczy po imieniu

Jeśli chcesz, by dotykał Cię w konkretnym miejscu, mów o tym! Nie używaj do rozmowy szyfru. "To", to jest właśnie SEKS. Już dawno minęły czasy, kiedy musiałyśmy kryć się ze swoim pożądaniem i fantazjami. Teraz seks jest czymś naturalnym i naprawdę nie musi wywoływać wstydu i rumieńca na twarzy. Jeśli chcesz mieć udane życie seksualne, musisz rozmawiać o nim ze swoim partnerem. Jak to zrobić?

Źródło: pl.freepik.com
Udostępnij Google News Komentarze

Polecane dla ciebie