Atrakcje na wesele - czym zaskoczyć gości?
Udostępnij Google News
Związki

Atrakcje na wesele - czym zaskoczyć gości?

Zbliża się Twoje wesele? Jeżeli wybrałaś już suknię ślubną, a i obrączki czekają na ten ważny dzień i w zasadzie wszystko jest dopięte na ostatni guzik prócz atrakcji na wesele, pora zacząć ich szukać. Jeżeli bierzesz ślub w miesiącach cieszących się największą popularnością, musisz wziąć pod uwagę fakt, że pewne atrakcje na wesele trzeba rezerwować znacznie wcześniej, gdyż ktoś inny może Ci zabrać interesujący Cię termin sprzed nosa.

Po co dodatkowe atrakcje na wesele?

Generalnie niektóre pary uważają, że wesele jest po to, żeby się napić, najeść i wybawić przy skocznej muzyce - najlepiej disco polo. Ale przecież wesele z założenia mamy tylko raz w życiu. Może warto zrobić coś, by było niezapomniane nie tylko dla Was, jako pary młodej, ale również dla Waszych gości? Dziś, zebraliśmy dla Was pomysły na najciekawsze atrakcje na wesele.

Jak zaskoczyć weselnych gości?

Zwyczaj wypuszczania białych gołębi z klatki jest coraz bardziej popularny, ale co, gdyby tak zamienić gołębie na... motyle? Wprawdzie jest to dużo bardziej kosztowna opcja, ale za to daje niesamowity efekt, który jest widoczny najbardziej w sytuacji, gdy tych motyli jest sporo. I tutaj ważna informacja. Jeśli chcesz mieć takie motylowe przyjęcie, to musisz skontaktować się z firmą ogarniającą takie rzeczy minimum dwa miesiące przed planowanym przyjęciem. Jaki to będzie koszt? Około 1500 zł za 100 wypuszczonych motyli.

Na co jeszcze w ramach atrakcji na wesele warto zwrócić uwagę?

Źródło: pl.freepik.com
Udostępnij Google News Komentarze

Podobne tematy

Polecane dla ciebie