Skąd mam wiedzieć, czy on się mną interesuje?

Związki Niedziela, 8 marca 2020
Oceń:
4 / 23 głosów

Spotykacie się już od jakiegoś czasu i coraz bardziej wyczuwasz tę chemię między Wami. Jednak wciąż nie padły żadne deklaracje z jego strony. Nie Wiesz, co czuje, nie masz też nawet pewności, że mu się podobasz. Wciąż zadajesz sobie pytanie: skąd mam wiedzieć, czy on się mną interesuje? Sprawdź!

Mężczyźni nie zawsze szybko się ujawniają

Są tacy, którzy potrafią wyznać miłość nowo poznanej kobiecie już przy trzecim spotkaniu, gdyż rozmowy telefonicznie i wymienianie smsów pomogło im uporządkować uczucia. Poza tym oni po prostu wierzą w miłość od pierwszego wejrzenia, a z innej strony chodzi też o to, że są to mężczyźni, którym łatwo jest mówić o uczuciach i łatwo jest je okazywać.

Skąd mam wiedzieć, czy on się mną interesuje?

Zwykle zaczyna się od uśmiechu. Jeśli on przygląda Ci się z uśmiechem na ustach, po prostu to odwzajemnij. Dzięki temu on też będzie wiedział, że nie jest Ci obojętny i kto wie, może posunie się o kolejny krok? Zwróć też uwagę na to, czy mężczyzna, o którym mowa patrzy Ci w oczy podczas rozmowy oraz jak długo Ci się przygląda. Jeśli robi to dłużej niż inni rozmówcy to ewidentny znak, że jest Tobą naprawdę zainteresowany.
Gdy mężczyzna jest zakochany w kobiecie (kobieta w mężczyźnie w zasadzie też), próbuje się do niej zupełnie nieświadomie dopasować. Będzie więc przybierał takie same pozy jak Ty i naśladował Cię w wielu różnych zachowaniach.
Co jeszcze może zdradzić, że mu się podobasz?

Jeśli on wciąż szuka kontaktu z tobą to oznacza, że może być w tobie zakochany. Osoby, które są sobą zauroczone korzystają z każdej możliwości gdy mogą chwycić tę drugą osobę za dłoń, czy choćby musnąć ją w policzek. Warto też spojrzeć facetowi głęboko w oczy. Jeśli widzisz, że ma rozszerzone źrenice możesz być pewna, że on czuje do Ciebie mięte. Tego znaku nie będzie w stanie ukryć nawet, gdyby bardzo chciał udawać.

Źródło: pl.freepik.com