Jesteś samotna? Sprawdź, jak sobie z tym radzić
Udostępnij Google News
Psychologia

Jesteś samotna? Sprawdź, jak sobie z tym radzić

Świat narzuca nam ostatnio coraz więcej ograniczeń i dotyczą one również tych osób, które były aktywne społecznie. Teraz nie wolno spotkać się z przyjaciółmi ani z rodziną, która z nami nie mieszka. Nie można wyjść na spacer, na dyskotekę czy domówkę. Nie wolno nawet urządzić jej we własnych czterech ścianach, chyba że w towarzystwie domowników.

Dużo szczęścia mają osoby, które z kimś na co dzień żyją

One nie musiały sobie odmawiać fizycznego kontaktu z ludźmi. Takie osoby być może nawet nieszczególnie odczuły wszystko to, co dzieje się nie tylko w Polsce, ale też na całym świecie. Co jednak mają powiedzieć ci, którzy mieszkają zupełnie sami? Zamknięci w czterech ścianach spędzają czas tylko ze sobą. Jak sobie radzić z samotnością?

Samotność bywa dobra

Zwłaszcza wtedy, gdy mamy przypływ kreatywności i wpadamy w szał tworzenia. Ale przecież to uczucie może mieć różne oblicza. Jedni są samotni z wyboru, innym niestety los płata wciąż figle i nie mogą znaleźć nikogo, z kim chcieliby być na wieczność. Co zrobić teraz? Gdy samotność doskwiera prawie wszystkim? Jak sobie z nią radzić?

Źródło: pl.freepik.com
Udostępnij Google News Komentarze

Podobne tematy

Polecane dla ciebie