Potrzebujesz suszarki do włosów? Sprawdź, jak ją wybrać!

Uroda Czwartek, 30 kwietnia 2020
Oceń:
4 / 31 głosów

Suszarka do włosów to obowiązkowy gadżet wspomagający dbanie o nasze włosy. Teoretycznie służy tylko do ich suszenia, ale tak naprawdę to w dużej mierze od niej zależy, jak będzie ta nasza fryzura wyglądała.

Jak wybrać suszarkę do włosów? Poznaj jej rodzaje!

Kiedy wybierzesz się do sklepu, znajdziesz w nim suszarki z różnej półki cenowej, a także przeznaczone do różnego zastosowania. Będą te do domowego użytku, a także do wykorzystywania w salonach fryzjerskich. Jeżeli z twojej suszarki będą korzystać regularnie wyłącznie domownicy, to z powodzeniem może nam służyć nawet kilka, do kilkunastu ładnych lat.

Ważne cechy suszarki do włosów

Sprawdź, czy suszarka ma wbudowany jonizator. Dzięki temu Twoje włosy nie będą się elektryzować i będą miały wygładzone łuski, a co za tym idzie, będą gładkie i błyszczące.
Jeśli lubisz kręcić włosy, to koniecznie wybierz suszarkę do włosów z dyfuzorem, który ułatwi Ci ich modelowanie. Na co jeszcze zwrócić uwagę przy wyborze domowego sprzętu?

Istotną kwestią przy wyborze suszarki do włosów jest możliwość regulacji temperatury. Dzięki temu będziemy mogli dostosować temperaturę powietrza do naszych potrzeb tak, by nie było ono ani za zimne, ani za ciepłe.

Źródło: pl.freepik.com