Co kupić na prezent dla noworodka?
Udostępnij Google News
Dziecko

Co kupić na prezent dla noworodka?

Coraz bardziej popularny jest u nas zwyczaj urządzania przyjęcia pod nazwą baby shower. W trakcie takiego spotkania zazwyczaj przynosimy przyszłej mamie prezenty nie tylko dla niej, ale również dla nienarodzonego jeszcze dziecka. W dodatku, gdy odwiedzamy po raz pierwszy takiego maluszka, również wypadałoby mu coś przynieść. Co kupić na prezent dla noworodka? Podpowiadamy!

Prezent dla noworodka

Kiedy idziesz z wizytą do nowo narodzonego dziecka lepiej zapytać jego rodziców o to, co może im się przydać. Przez 9 miesięcy ciąży z pewnością udało im się skompletować niezbędną wyprawkę, dlatego kolejny komplet ubranek w rozmiarze 56 czy 62 może być im zupełnie zbędny. Dziecko raczej jest też już zaopatrzone w wiele niezbędnych akcesoriów.

Pieniądze na prezent dla noworodka?

Dobrym wyjściem w takiej sytuacji jest wręczenie kartki z gratulacjami z dołączonym kieszonkowym dla maluszka. Rodzice wtedy będą mogli kupić mu to, na co akurat zabrakło, albo o czym nie pomyśleli. Jeśli jednak wolisz materialne prezenty, postaramy się podpowiedzieć co kupić na prezent dla noworodka.

Źródło: pl.freepik.com
Udostępnij Google News Komentarze

Polecane dla ciebie