Modna biżuteria na nowy sezon - dodatki, które odmienią każdą stylizację
Udostępnij Google News
Moda

Modna biżuteria na nowy sezon - dodatki, które odmienią każdą stylizację

Modna biżuteria pełni niezwykle ważną rolę w uzyskaniu atrakcyjnego i wpisującego się w aktualne trendy looku. To właśnie za sprawą akcesoriów możemy błyskawicznie odmienić charakter całej stylizacji! Błyszczące dodatki perfekcyjnie uzupełniają nasz strój, pozwalają także poczuć się elegancko i szykownie, bez względu na okazję. Na jakie ozdoby warto zdecydować się w tym sezonie?

Sezon wiosna-lato 2020 to idealny moment na wykorzystanie potencjału modnej, zwracającej uwagę biżuterii. Odchodzimy bowiem od minimalizmu, zastępując delikatne ozdoby bardziej wyrazistymi akcentami. Najlepsi projektanci i kreatorzy mody zgodnie potwierdzają, że w tym sezonie liczyć się będzie spektakularny efekt!

Modna biżuteria na nowy sezon: Akcesoria w formacie XXL

Inspiracje płynące do nas wprost ze światowych wybiegów wyraźnie wskazują na to, że wiosną i latem 2020 warto sięgnąć po dodatki, które przyciągać będą uwagę nie tylko blaskiem, ale i pokaźnym rozmiarem. Wśród modnych propozycji na szczególną uwagę zasługują masywne łańcuchy zbudowane z dużych i ciężkich ogniw. Co więcej, modna biżuteria może być nie tylko srebrna lub złota, ale też wykonana z lekkiego plastiku. To ciekawe i wyjątkowe rozwiązanie, które świetnie komponować się będzie z letnimi, bardzo kolorowymi stylizacjami. Do łask wracają także kolczyki koła w rozmiarze XXL. Stanowią one nieprzeciętną ozdobę, którą warto połączyć z kwiecistymi sukienkami, jak również z luźnym sportowym strojem.

Modna biżuteria na nowy sezon: Wisiorki z literą

Coraz większą popularność zyskują w ostatnim czasie także biżuteryjne wisiorki z literą, które umieścić można zarówno na łańcuszku ozdabiającym szyję, jak i na ulubionej bransoletce. Popularne marki zajmujące się tworzeniem modnej biżuterii, lansują także pełne uroku kolczyki, na których umieścić można swoje inicjały. Litery mogą być bardziej subtelne, bądź skutecznie przyciągać wzrok wspomnianym już stylowym rozmiarem XXL. Możemy też pójść o krok dalej i za pomocą spersonalizowanej biżuterii ozdobić szyję swoim imieniem. Ten oryginalny trend to absolutny hit na sezon wiosna-lato 2020!

Z czym warto zestawić najmodniejszą biżuterię tego sezonu, by prezentowała się jeszcze lepiej? Odpowiedź w poniższej galerii!

Udostępnij Google News Komentarze

Podobne tematy

Polecane dla ciebie