facet żeruje na mnie

Mój facet żeruje na mnie! Co z tym zrobić?

Przejdź do galerii zdjęć
Związek partnerski to taka relacja, w której oczekujemy pracy zespołowej. W końcu gramy do tej samej bramki. Zwłaszcza jeżeli prowadzimy wspólnie dom, czy mamy dzieci. Ponadto, ciągle w społeczeństwie żywy jest obraz mężczyzny, jako opiekuna rodu i rodziny. Niestety, nie wszyscy Panowie poczuwają się do tej roli. Bezwstydu wykorzystuję swoje partnerki i pasożytują na nich. Problem nie jest od razy zwykle jasny. Nagle po jakimś czasie stwierdzasz, że mój facet żeruje na mnie! Co wtedy?
Reklama
Facet pasożyt, jak go rozpoznać? Najgorszy typ. Nie pracuje i nie ma zamiaru podjąć pracy. Wygodnie mu tak, jak jest. Jednocześnie wymaga. Oczekuje, że zapłacisz jego rachunki, kupisz mu ciuchy i opłacisz jego potrzeby oraz przyjemności. W zamian nie dając nic, jednocześnie, gdy ty wracasz po całym dniu pracy, oczekuje od ciebie, że jeszcze ugotujesz mu obiad i posprzątasz. Brzmi znajomo? Nie oczekuj, że się zmieni. Oczywiście, zdarzają się skrajne przypadki, które przyparte do muru wezmą się w garść, jednak na ogół, ten typ tak ma. Jeżeli nie dasz mu tego, czego oczekuje, znajdzie inną sponsorkę. Kiedy jasno możesz stwierdzić, że twój mąż nie pracuje i nie zamierza tego zmienić, to pora ostatni raz zainwestować w niego pieniądze i opłacić szybki rozwód. Taka osoba tylko cię zniszczy, ponadto to, co robi to również forma przemocy psychicznej.
Reklama
Mój facet żeruje na mnie, czas to zmienić! Nie ma na co czekać. Oczywiście zdarzają się sytuacje losowe, gdzie nasz partner straci pracę, jednak poszukuje jej, lub poważnie zachoruje i wskutek tego nie może podjąć pracy. W każdym innym przypadku nie ma litości. Jeżeli możesz głośno powiedzieć:
  •  mój facet żeruje na mnie
  •  mój facet nie pracuje
  •  mój mąż nie chce iść do pracy
To być może to nie jest książę z bajki, a z sennego koszmaru. Możesz też oczywiście rozważyć, czy przypadkiem twój partner nie boryka się z jakimś problemem, lub zaburzeniem, wówczas rozmowa i zachęcenie do szukania pomocy, powinno załatwić sprawę. A co jeżeli mój mąż pracuje, ale to ja jestem głównym żywicielem?
Reklama
Zobacz galerię zdjęć: facet żeruje na mnie
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama