Cechy idealnego męża - sprawdź, jak go znaleźć
Udostępnij Google News
Związki

Cechy idealnego męża - sprawdź, jak go znaleźć

A może już go znalazłaś?

Nie jest łatwo znaleźć idealnego męża. Mówi się nawet, że mężczyzna idealny nie istnieje. Czy aby na pewno? Oczywiście, każda z nas ma inny typ mężczyzny, jednak istnieją pewne wspólne mianowniki i cechy, które sprawiają, że idealny mąż jest dla niemal wszystkich taki sam. Jak go rozpoznać? Jakie są cechy idealnego męża?

Oświadczyny i co dalej?

Udało się, Twój książę z bajki, zadał ci to, tak bardzo wyczekiwane pytanie, a ty się zgodziłaś. Na tym etapie to normalne, że nagle pojawiają się wątpliwości. Czy to na pewno ten? Czy to mój idealny mąż? Mawia się, że mężczyzna idealny nie istnieje, jednak są pewne cechy, które gwarantują udane życie małżeńskie. Nie po to człowiek bierze ślub, żeby się od razu rozwodzić, w związku z tym, to, że rozmyślasz, o tym, jakim twój wybranek będzie mężem, jest poprawne. Ludzie często zmieniają się po ślubie. Jeżeli jednak Twój mężczyzna od początku jest dla ciebie dobry i dobrze traktuje innych, to nie powinnaś się martwić.

Cechy idealnego męża

Zastanawiasz się, jakie są cechy idealnego męża? Wszystko oczywiście zależy od Twoich oczekiwań. Jednak większość kobiet powtarza pewne właściwości charakteru swojego przyszłego męża, jako omen udanego małżeństwa. Oto cechy idealnego męża:

  • Słucha cię i zależy mu na Twoim dobrym samopoczuciu.
  • Jest troskliwy wobec ciebie i innych, zawsze gotowy nieść pomoc.
  • Pomaga ci w domu, rozumie, że to także jego dom i razem powinniście o niego dbać.
  • Nie ważne, na jaki szalony pomysł wpadłaś, zawsze cię wspiera i jest twoim wiernym fanem.
  • Dba o przyszłość. Nie podejmuje ryzykownych decyzji, nie wikła się w nierozważne inwestycje, wszystko planuje tak, abyś ty mogła czuć się bezpiecznie.
  • Cokolwiek robi, zawsze w tym jesteś ty. Wszelkie plany i marzenia wiąże z Tobą i ciebie w nich uwzględnia. Gdy chce coś zrobić, konsultuje to z Tobą.
  • Nie konkuruje z Tobą. Obojętnie jak bardzo jest na ciebie zły, z powodu kłótni, czy zażarty w tym, co robi, zawsze stara się znaleźć kompromis.
  • Traktuje cię jak równego sobie. Niby proste i oczywiste a niestety ciągle wielu Panów ma z tym problem.
  • Twoje zdanie jest dla niego kluczowe. Obojętnie, jak bardzo jest do czegoś przekonany, zapyta cię o opinię.
  • Nie poddaje się i stara się stawiać czoła przeciwnościom losu. Obojętnie, czy dotyczy to jego, ciebie, czy was ogólnie z każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji stara się znaleźć wyjście.

Jest jeszcze więcej cech idealnego męża. Zajrzyj do galerii.

Źródło: pl.freepik.com
Udostępnij Google News Komentarze

Podobne tematy

Polecane dla ciebie