ginekologia estetyczna

Ginekologia estetyczna - dlaczego warto?

Przejdź do galerii zdjęć
Nie jest tajemnicą, że z wiekiem zwłaszcza po porodzie, nasze ciało zmienia się i to często nie tak, jak byśmy chciały. Bywa też tak, że w związku z tymi zmianami, czujemy się bardzo źle, albo nasi partnerzy na nas już nie patrzą tak jak kiedyś. Poza ciałem jako takim, problemem jest również wygląd miejsc intymnych. Jednak z pomocą przychodzi ginekologia estetyczna. Jest to dziedzina medycyny, która dopiero zyskuje popularność w Polsce, jednak poprawia jakość życia, wielu kobietom.
Reklama

Czym jest ginekologia estetyczna?

Dla wielu kobiet zmiany w budowie pochwy, czy ogólnie krocza, są bardzo problematyczne i wstydliwe. Wszelkie tematy ze sfery seksualnej w dalszym ciągu w naszym kraju, są pewnego rodzaju tabu. Jednak brak zadowolenia ze swojego ciała, jest przyczyną zaniechania współżycia i rozpadu wielu małżeństw. Jeżeli kobieta nie jest zadowolona ze swojego wyglądu w okolicach intymnych, z pomocą przychodzi ginekologia estetyczna. Jest to dziedzina chirurgii plastycznej i ginekologii. Mająca na celu poprawę wyglądu sfer intymnych, ale również poprawę jakości życia seksualnego.

Jakie zabiegi możemy wykonać?

Kobiety zainteresowane skorzystaniem z zabiegów ginekologii estetycznej, mają do wyboru szereg opcji, które z pewnością lekarz dobierze do ich potrzeb. Do najpopularniejszych należą:
  • Wyeksponowanie punktu ,,G”
Bardzo popularny zabieg wśród kobiet, które chcą zwłaszcza po porodzie, ponownie, intensywnie przeżywać orgazmy.
Reklama
Celem tego zabiegu jest uwydatnienie i ujędrnienie punktu ,,G”. Dzięki czemu możemy cieszyć się intensywniejszymi lub równie intensywnymi jak przed porodem orgazmami pochwowymi. Ważne jest jednak to, że zabieg może nie pomóc kobietom, które nigdy tego orgazmu nie przeżyły. Skierowany jest raczej to Pań, które miały już ten typ orgazmy, ale z jakiegoś powodu utraciły tę zdolność lub doznania osłabły.
  • Nici liftingujące, odmładzające okolice intymne
Lifting krocza, jest popularny zwłaszcza wśród starszych kobiet, które w dalszym ciągu pragną wyglądać atrakcyjnie, jednak w powodu wieku, ich okolice intymne utraciły młodzieńczy wygląd. Lifting krocza polecany jest również Paniom, które w krótkim czasie, straciły wiele kilogramów i skóra na wzgórku łonowym, czy wargach sromowych, również obwisła. Nici liftingujące pomagają również zmniejszyć wejście do pochwy, co z kolei przydaje się po ciężkich porodach.
Reklama
Zobacz galerię zdjęć: ginekologia estetyczna
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama