W gabinecie lekarskim zza białego biurka lekarz w białym fartuchu i okularach łysy z uśmiechem tłumaczy coś pacjentowi
Materiał partnera

Ginekologia estetyczna – kaprys czy potrzeba ?

Wygląd i funkcjonowanie kobiecych stref intymnych do dnia dzisiejszego u wielu kobiet pozostaje tematem tabu. Nawet zwykła wizyta u ginekologa bywa źródłem wstydu, frustracji i stresu, a przecież jest to niezbędne dla zdrowia badanie, podobnie jak okresowe kontrole u dentysty, okulisty czy specjalisty chorób wewnętrznych.
Reklama

Nie tylko wrażenia estetyczne

Na szczęście podejście do tych problemów się zmienia i w pełni świadome swego ciała kobiety zaczynają korzystać z usług ginekologii estetycznej. Wbrew samej nazwie ginekologia estetyczna nie zajmuje się wyłącznie wyglądem zewnętrznym intymnych części ciała. Pomaga również w leczeniu wielu przykrych, mogących przerodzić się w niebezpieczne dolegliwości. Zabiegi tego rodzaju mogą również znacznie poprawić jakość życia seksualnego, przedłużyć młodość i pomóc pozbyć się kompleksów.

Jak wybrać klinikę ginekologii estetycznej ?

Skorzystanie z tego typ zabiegów to ważna decyzja. Po pierwsze wymaga konsultacji z doświadczonym ginekologiem. W klinice drparda.com.pl współpracują ze sobą specjaliści z dziedziny ginekologii, chirurgii i medycyny estetycznej.

Reklama

Każdy zabiega oprócz szczerej rozmowy z pacjentką musi być poprzedzony szczegółowymi badaniami krzepliwości  krwi, morfologii, moczu i cytologii. Pacjentki drparda.com.pl mogą liczyć na troskliwe podejście całego personelu kliniki. Opieka medyczna nie kończy się na udanym zabiegu – pacjentki po operacji pozostają pod obserwacją specjalistów aż do całkowitego wygojenia miejsc pooperacyjnych, a później poddawane są okresowym badaniom. Drparda.com.pl to zespół doświadczonych specjalistów, którzy systematycznie pogłębiają swoją wiedzę i dzięki udziałowi w międzynarodowych sympozjach i konferencjach naukowych są na bieżąco z najnowszą wiedzą i trendami w swojej dziedzinie.

Jakie są najpopularniejsze zabiegi ginekologii estetycznej ?

Do najczęściej wykonywanych zabiegów należy labioplastyka czyli korygowanie warg sromowych, modelowanie warg sromowych kwasem hialuronowym, leczenie nietrzymania moczu oraz powiększanie punktu G. Ginekologia estetyczna koryguje wady powstałe w wyniku chorób lub kontuzji, przywraca komfort osobom, którym specyficzna budowa zewnętrznych narządów płciowych może przeszkadzać w życiu seksualnym, uprawianiu sportów, a nawet w takich codziennych czynnościach jak chodzenie. Nie jest kaprysem ani nową modą – po prostu jak każda inna gałąź współczesnej medycyny zajmuje się zdrowiem i komfortem psychicznym pacjentów.

Reklama
Artykuł sponsorowany
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama