Funkcjonalna suszarka RapidO marki Candy - urządzenie, które przyda się w każdym domu
Udostępnij Google News
Dom i ogród

Funkcjonalna suszarka RapidO marki Candy - urządzenie, które przyda się w każdym domu

Codzienne obowiązki domowe wcale nie muszą kojarzyć się z przykrą koniecznością i nadmiernym wysiłkiem, zwłaszcza jeśli dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który znacząco ułatwia nam ich wykonywanie. Zadanie to perfekcyjnie spełnia innowacyjna suszarka do prania marki Candy, która dzięki skrupulatnie dopracowanym funkcjom pozwala cieszyć się czystymi i suchymi ubraniami, bez potrzeby poświęcania długich godzin na pracę z tym związaną. To jednak nie jedyna zaleta urządzenia, które całkowicie odmienia oblicze domowej rutyny.

Zakup suszarki do prania to inwestycja na długie lata, która gwarantuje przede wszystkim oszczędność cennego czasu, ale niesie ze sobą także inne korzyści. Nie da się ukryć, że suszenie prania tradycyjną metodą nie zawsze odbywa się tak szybko, jak byśmy sobie tego życzyli. Zwłaszcza w okresie zimowym ubrania schną dłużej, zajmując wyznaczoną do tego przestrzeń w domu, a co gorsza zmuszając nas do oczekiwania na możliwość ich założenia. Co więcej, tkaniny mogą tracić przez to swoją elastyczność i kształt, a nawet właściwy rozmiar. Suszarka do prania Candy RapidO ROH9A3TE-S skutecznie rozwiązuje wszystkie te problemy, dodatkowo zapewniając nam szereg innych, niezwykle praktycznych możliwości. To innowacyjne i niezwykle ekonomiczne urządzenie, które przyciąga uwagę nowoczesnym designem oraz szeregiem funkcji, przekładających się na znaczne podniesienie komfortu życia codziennego.

Suszarka do zadań specjalnych

Suszarka do prania Candy RapidO ROH9A3TE-S wyposażona jest w czternaście zróżnicowanych programów pracy, odpowiadających na rozmaite potrzeby, nie tylko te związane z suszeniem odzieży. Jeżeli zatem wysoko cenimy sobie swój czas i wygodę, wybór tego wielozadaniowego urządzenia to bez wątpienia doskonała decyzja. Dostosowując poszczególne ustawienia do naszych oczekiwań, możemy nie tylko w krótkim czasie wysuszyć ubrania, ale także błyskawicznie odświeżyć je bez konieczności prania, bądź zlikwidować pojawiające się na nich zagniecenia. Takie rozwiązania wydają się niezastąpione zwłaszcza w sytuacji, gdy nie chcemy poświęcać długich godzin na prasowanie lub brakuje nam czasu na pełny cykl prania. Suszarka Candy RapidO ROH9A3TE-S umożliwia także dostosowanie temperatury do rodzaju ubrań, które w niej umieszczamy. Oznacza to, że nie musimy obawiać się ich zniszczenia, czy zmiany pierwotnego kształtu oraz rozmiaru. Z powodzeniem można suszyć i odświeżać w niej rzeczy wełniane. Gwarantuje to Certyfikat Woolmark, stanowiący niekwestionowaną zaletę tego urządzenia.

Oszczędność to podstawa

Candy RapidO ROH9A3TE-S jest urządzeniem ekonomicznym pod każdym względem, to zatem idealna propozycja dla osób, które w życiu codziennym poszukują kreatywnych i przede wszystkim oszczędnych rozwiązań. Suszarka z serii Candy RapidO daje możliwość ograniczenia zużycia energii, pozwala także na równie istotną oszczędność wody, a nawet jej recykling. Umiejscowiony w drzwiach urządzenia zbiornik Candy Easy Case to praktyczny system ułatwiający zbieranie wody, a co za tym idzie pozwalający na ponowne jej wykorzystanie. Po opróżnieniu zbiornika możemy wykorzystać odzyskaną wodę podczas sprzątania czy prasowania. Zamontowany w suszarce KG Detector pozwala natomiast dostosowywać parametry pracy do rodzaju i wielkości załadunku, optymalizując tym samym zużycie wody oraz prądu.

Technologia, która ułatwia życie

Technologia opracowana przez markę Candy pozwala na zdalne sterowanie urządzeniem, możliwe dzięki połączeniu z siecią Wi-Fi. Korzystanie z suszarki RapidO ułatwić może specjalna aplikacja simply-Fi, która pozwala tworzyć programy pracy dopasowane do aktualnych potrzeb użytkownika. Z jej pomocą za pośrednictwem smartfona możemy kontrolować pracę urządzenia z dowolnego miejsca, ale też na bieżąco monitorować jego stan, jak również dowiedzieć się więcej na temat interesujących nas ustawień, czy też zagadnień związanych z zachowaniem naszych ubrań w jak najlepszej kondycji. Dzięki aplikacji mamy również szansę samodzielnie zdiagnozować ewentualne usterki za pomocą telefonu.

Artykuł przy współpracy z marką Candy

 

Udostępnij Google News Komentarze

Polecane dla ciebie