Inspiracje na Halloween - dekoracje, przekąski, dynie
Udostępnij Google News
Dom i ogród

Inspiracje na Halloween - dekoracje, przekąski, dynie

W tym roku wiele Świąt będzie wyglądało zupełnie inaczej. Również Halloween. Nie wszyscy to święto obchodzą. Są tacy, którzy bronią się przed nim rękami i nogami, ale wiele osób ma do niego sentyment i wraz z dziećmi wychodzi wówczas na ulice po to, by w przebraniu zbierać słodkości. Choć teraz trochę strach zapukać do czyjegoś domu w obawie o swoje zdrowie, to domówki w gronie rodzinnym wciąż mogą się odbywać.

Inspiracje na Halloween

Halloween, to przede wszystkim straszne ozdoby. I tak na przykład dynia na Halloween to absolutny obowiązek. Nieważne czy duża, czy mała i w jaki sposób wycięta. Ważne, żeby była. A z jej środka można zrobić różne pyszności, takie jak ciasto dyniowe, zupa krem z dyni czy dyniowe placuszki, a nawet dżem.

Oprócz dyni mamy też inne motywy na Halloween. Są to duchy, pająki, wampiry i wszystko co straszne. Dziś mamy dla Was trochę inspiracji na Halloween, które możecie wykorzystać przy okazji tegorocznej domówki. W galerii znajdziecie zarówno pomysły na dekoracje, jak i na przeróżne smakołyki. Korzystajcie do woli!

Źródło: PInterest
Udostępnij Google News Komentarze

Polecane dla ciebie