Rajstopy uciskowe na zimę - jakie wybrać, by było nam ciepło?
Udostępnij Google News
Bez kategorii

Rajstopy uciskowe na zimę - jakie wybrać, by było nam ciepło?

Zima to okres, kiedy ubieramy się ciepło, aby ochronić organizm przed nadmiernym wychłodzeniem. Zazwyczaj wkładamy na siebie swetry, ciepłe kurtki i ubieramy rękawice oraz szaliki. Jak ochronić jednak nogi?

Czasami same ciepłe spodnie nie wystarczą. Mężczyźni często ubierają kalesony, a panie rajstopy, które mają zapewnić komfort i odpowiednią temperaturę. A co jeśli nosimy rajstopy uciskowe? W takim wypadku nie ubierzemy na nie kolejnych ciepłych rajstop. Na szczęście występują na rynku rajstopy uciskowe na zimę.

Bielizna uciskowa na zimę

Każdej zimy staramy się ubierać ciepło. Dzięki temu zapewniamy sobie zdrowie oraz komfort. Z tego względu powstała seria bielizny uciskowej, która oprócz właściwości leczniczych daje nam również właściwą regulację temperatury oraz wilgoci. Co więcej, jej budowa gwarantuje idealne dopasowanie do ciała, dzięki czemu jest niewidoczna pod odzieżą. Poprzez odpowiednie stopnie kompresji możemy dobrać idealny model do naszego schorzenia. Należy jednak pamiętać, że im większy stopień ucisku, tym bardziej musimy skonsultować zakup z lekarzem. Tylko specjalista, pomoże nam dobrać najbardziej odpowiedni stopień kompresji.

Pończochy uciskowe na zimę

Osoby borykające się z żylakami muszą walczyć z problemami natury estetycznej, jak również i zdrowotnej. Wpływ na to może mieć wielogodzinna praca siedząca, jak również mało ruchu. Wiele osób posiada również żylaki wywołane ciężką pracą stojącą. Do tej grupy należą między innymi pracownicy budowlani. Takim osobom z pomocą przychodzą pończochy uciskowe przeciw żylakowe. Są to produkty, które poprzez odpowiedni poziom kompresji regulują przepływ krwi w żyłach.

Dla osób, które chcą nosić produkty tego typu w zimie, firma Venoflex przygotowała specjalną serię pończoch. Posiadają one funkcję leczniczą, są ciepłe i doskonale nadają się pod wierzchnią odzież roboczą, jak również dopasują się do sukienki. Wyróżnia je estetyczny wygląd oraz wykonanie z delikatnego poliamidu i elastanu. Są to wyroby idealne do noszenia zimą, jak również i jesienią.

Rajstopy uciskowe na zimę

Dla pań, pragnących mieć piękne i zdrowe nogi powstała seria rajstop uciskowych na zimę od Venoflex, które zapewniają odpowiednią temperaturę ciała oraz prawidłowe odprowadzanie wilgoci. Niektóre rajstopy produkowane są z mikrofibry, dzięki czemu są hipoalergiczne. Co więcej, doskonale dopasowują się do nóg, dzięki czemu można je ubierać pod odzież wierzchnią bez obawy, że ktoś to zobaczy. Rajstopy uciskowe nadają się na zimę, jak również i inne pory roku.

Artykuł sponsorowany

Udostępnij Google News Komentarze

Polecane dla ciebie