największe przeceny

Gdzie szukać promocji? Tu znajdziesz największe przeceny

Okres przedświąteczny obfituje w różnego rodzaju promocje. Na największe przeceny możemy oczywiście liczyć w Black Friday oraz Cyber Monday. Chociaż wiele tych promocji to tylko pozory. Prawdziwy zakupowy szał okazji ma miejsce tuż przed świętami. Na okazje dnia możemy jednak polować cały rok. Portale rabatowe  bowiem cieszą sie sporą popularnością i dają możliwość zaoszczędzenia dużej ilości gotówki.
Reklama

Największe przeceny nie tylko od święta

Portale rabatowe  pozwalają na skorzystanie z wielu promocji. Na stronach tego typu znajdziemy cash back’i, największe przeceny oraz korzystne zakupy, gdzie w zamian za kupno konkretnego produktu, otrzymamy inny, jako gratis lub w korzystnej cenie. Do najlepszych i najpopularniejszych portali, gdzie znajdziemy największe przeceny, należą:
  • LetyShops
LetyShops to strona z cashbackami.  Przechodząc przez stronę LetyShops na portale partnerów (Allegro,Smyk, AliExpress i inne) i kupując produkty, otrzymamy za swoje zakupy odpowiednio odliczony procentowo cashback. Pieniądze trafią na nasze konto LetyShops, z którego możemy dowolnie je wypłacać.
Reklama
  • AleRabat.com
AleRabat.com to strona z rabatami dla prawdziwych fanów zakupowych okazji. Na portalu znajdziemy wiele okazji, zniżek i kuponów rabatowych. W jednym miejscu mamy dostęp do wszystkich kodów rabatowych z najpopularniejszych sklepów oraz portali aukcyjnych. Nie musimy poszukiwać promocji, ponieważ dzięki AleRabat.com mamy do nich dostęp w jednym miejscu, za jednym kliknięciem, bez żadnych ograniczeń.
  • Pepper
Dzięki portalowi Pepper możemy ustrzelić prawdziwe okazje. Produkty premium i nie tylko w cenach wręcz tak niskich, że aż ciężko w to uwierzyć.
Reklama
Są to oczywiście okazje dnia, które są limitowe, jednak warto obserwować i wyczekiwać. Ta strona z rabatami pozwala na kupno produktów w cenie nawet o 90% procent niższej niż normalnie. Co ciekawe na stronie znajdziemy nie tylko produkty, ale również płatne subskrypcje na dane portale, czy rabaty na usługi.
  • Groupon
Jest to chyba najpopularniejszy portal tego typu. Na Grouponie znajdziemy największe przeceny zwłaszcza na luksusowe usługi, czy wyjazdy. Strona pozwala na zakup bezpośrednio u producenta danego dobra w cenie okazyjnej. Istnieje również możliwość kupienia grouponu jako prezentu dla drugiej osoby.
Reklama
  • CebulaDeals
Określenie kogoś „Cebulą” w młodzieżowym slangu oznacza kogoś bardzo skąpego i oszczędnego. To bardzo dobrze! Po co kupować cos drożej, jak można taniej. Pomóc w tym ma portal CebulaDeals. Na stronie znajdziemy WSZYSTKIE aktualne promocje, okazje i rabaty w popularnych sklepach i dotyczących znanych i lubianych marek.

Jak skorzystać na promocji, a nie stracić

Przedstawione portale rabatowe są legalne i oferują istniejące największe przeceny na różne produkty i usługi. Niestety trzeba mieć na uwadze, że nie wszyscy w internecie sa uczciwi. Największe przekręty, jednak dalej legalne widać tuż przed Black Friday.
Reklama
Sprzedawcy sztucznie podnoszą ceny swoich towarów, aby później sprzedać je w cenach normalnych jako „promocje”. Podobnie dzieje się w okresach sezonowych wyprzedaży, świąt, czy okresów, gdzie notuje się największą sprzedaż. Drugą pułapką na nieostrożnego konsumenta są fałszywe strony z rabatami oraz maile. Informacja, która dociera do konsumenta jest z pozoru wiarygodna, informuje o karcie rabatowej, czy kuszącej promocji. W efekcie portal prosi nas o podanie danych, nierzadko drażliwych jak numer karty, czy dane do logowania w banku. Tutaj powinnam nam zapalić się czerwona lampka, tak działają oszuści, którzy chcą wyłudzić dane i nas okraść. Dlatego, robiąc zakupy róbmy je z głową.
Reklama
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Następny artykuł
Reklama
Reklama
Reklama