Polskie aplikacje do zarabiania - 7 hitów
Udostępnij Google News
Finanse

Polskie aplikacje do zarabiania - 7 hitów

Rozwój technologii daje nam możliwość zarabiać, nie wychodząc z domu. To świetne udogodnienie, ponieważ wiele kobiet nie ma możliwości podjęcia pracy zarobkowej lub znaczna część osób młodych i starszych szuka możliwości dorobienia do domowego budżetu. Z pomocą przychodzą polskie aplikacje do zarabiania. Aplikacje tego typu dają możliwość, zarabiania różnych sum pieniędzy z każdego miejsca. Zarabianie na aplikacjach jest banalnie proste i wymaga jedynie dostępu do internetu oraz smartfona.

Jak zarabiać „bawiąc się” telefonem?

Wiele osób się zastanawia, jak zarabiać w internecie? Otóż najprościej jest pobrać specjalne aplikacje do tego przeznaczone. Można to robić na wiele sposobów, polskie aplikacje do zarabiania głównie polegają na:

  • testowaniu produktów
  • graniu w gry
  • wypełnianiu ankiet

Polskie aplikacje do zarabiania

Gry do zarabiania  są najprzyjemniejszą formą zarabiania. Świetną aplikacją, która umożliwia zarabianie pieniędzy grając w gry jest PlaySpot. To prosta aplikacja, w której grając w wybrane gry i otrzymując punkty, zarabiamy również pieniądze. Jest to wygodne rozwiązanie zwłaszcza dla tych osób, które dużo grają i lubią umilać sobie czas graniem na telefonie. Równie wygodne, ponieważ szybkie, proste i wymagające często kilku minut jest zarabianie na ankietach. Polskie aplikacje do zarabiania na ankietach to między innymi My Iyo, czy Badanie opinii. Co istotne aplikacje tego typu wymagają jedynie zarejestrowania się. Po uzyskaniu określonej puli punktów na naszym koncie możemy wymienić je na pieniądze. Punkty często otrzymamy już na starcie, za dokładne wypełnienie profilu. Dla osób natomiast, które dużo chodzą po sklepach, polecamy BuzzBee. Jest to polska aplikacja stworzona przez firmę, która zajmuje się badaniami rynku. Założenie jest proste, w aplikacji dostępne są zadania, często bardzo proste, jak np. spisanie ceny produktu. Za wykonane zadania otrzymujemy określone sumy pieniędzy. Co ważne codziennych zleceń nie brakuje, i chociaż pojedyncze nie są wyceniane na duże kwoty, to osoby, które często chodzą do sklepów, mogą liczyć na dużą ilość zadań, a więc na niezły zarobek. Dla domatorów polecamy natomiast podobną aplikację, jednak niewymagającą opuszczania ciepłego łóżka. Gralpy to aplikacja, która również oferuje nam zdania, ale takie, które możemy wykonać na naszym smartfonie. Są to między innymi różnego rodzaju aktywności na forach, czy prośba o ściągnięcie konkretnej aplikacji i wykonania jakichś czynności. Te proste zadania zostaną oczywiście nagrodzone punktami, które możemy wymienić na gotówkę. Jeżeli jednak preferujemy gry do zarabiania realnych pieniędzy, to powinniśmy zaznajomić się z serwisem bananki.pl dlaczego? Otóż na serwisie znajdziemy wiele gier, również przeglądarkowych, gdzie grając w nie otrzymamy punkty, które potem możemy wymienić na gotówkę. Fani internetowych zakupów, a zwłaszcza paczkomatów, polubią natomiast aplikacje dogry.pl. Tutaj po rejestracji, za każdą przesyłkę do paczkomatu otrzymamy również wynagrodzenie. Jak widać to, jak zarabiać w internecie zależy tylko do nas samych. Możemy grać w gry, wypełniać ankiety lub wykonywać proste zadania. Wystarczy wybrać coś dla siebie.

Udostępnij Google News Komentarze

Polecane dla ciebie