Walentynki 2021 – co robić w trakcie pandemii?
Udostępnij Google News
Związki

Walentynki 2021 – co robić w trakcie pandemii?

Walentynki to były zawsze żniwa dla restauratorów. Pary rezerwowały sobie stoliki z dużym wyprzedzeniem i co jakiś czas następowała rotacja. A po kolacji? Kino! Albo romantyczna noc w hotelu. Niestety pandemia koronawirusa odebrała nam te wszystkie atrakcje i to nie wiadomo na jak długo. Jak spędzić walentynki 2021? Co robić w trakcie pandemii?

Walentynki 2021 – pomysły na romantyczny czas w trakcie pandemii

Nie możemy pozwolić sobie na wyjście do restauracji, ale większość z nich – również te ulubione – dowożą jedzenie na wynos. Może więc warto zamówić coś wyjątkowego i po prostu zjeść w domu?

Warto pamiętać, że gotowanie zbliża ludzi, a dodatkowo może być doskonałym sposobem na rozpoczęcie gry wstępnej. Dlatego fajny wyjściem będzie też wspólne ugotowanie tego, co najbardziej lubicie. Zadbajcie też o odpowiedni nastrój. Świeczki na stole, eleganckie nakrycie no i.. strój! W końcu walentynki 2021 zdarzają się tylko raz w roku.

Walentynki 2021 – co jeszcze można robić?

A gdyby tak pozostać przy temacie gotowania i.. pokusić się o zaproszenie dodatkowego gościa? Który niekoniecznie zostanie z Wami na kolacji, ale na Waszych oczach ją dla Was przygotuje? W internecie jest sporo ogłoszeń, w których wykwalifikowani kucharze oferują swoje usługi na ten dzień. Warto je sprawdzić i zdecydować się na takie niecodzienne rozwiązanie.

Do kina nie pójdziecie, ale kino też może „przyjść do Was”. Jest wiele platform, z których w okresie testowym można korzystać z darmo. I tak na przykład NETFLIX oferuje aż miesiąc oglądania ulubionych filmów i seriali – do woli.

A jeśli wolicie spędzić walentynki 2021 bardziej aktywnie, to wciąż możecie wybrać się na przykład w góry. Wprawdzie hotele są dalej zamknięte, ale prywatne apartamenty można w dalszym ciągu wynajmować, bez najmniejszego problemu. A po górskich wycieczkach zrobicie sobie gorącą czekoladę albo.. napijecie się grzańca. Na przykład podczas wspólnej kąpieli w wannie pełnej piany.

Prezent na później?

Walentynki to czas, kiedy pary częściej niż zwykle obdarowują się różnymi prezentami. Kobiety zwykle dostają kwiaty, biżuterię i czekoladki, ale panowie, którzy mają sporą listę przeżyć i nie ucieszą się na przykład z portfela czy kolejnego skórzanego paska mogą w tym roku dostać upominek z odroczonym terminem przydatności. Jest wiele firm, które w ramach prezentów oferują właśnie przeżycia. Jazda szybkim autem? Skok na bungee? Lot balonem? Wystarczy kupić odpowiedni bon, a będzie można go wykorzystać w dowolnym terminie.

Pandemia koronawirusa odebrała nam wiele, jednak nie musimy przez nią rezygnować ze świętowania ulubionych momentów. Walentynki 2021 też mogą być wyjątkowe. Tak, czy siak trzymamy kciuki za to, żeby te następne były już zupełnie normalne. Niech się spełni!

 

Udostępnij Google News Komentarze

Polecane dla ciebie