Orange Flex – dowiedz się, jak działa oferta rodzinna
Udostępnij Google News
Finanse

Orange Flex – dowiedz się, jak działa oferta rodzinna

Szukasz Planu komórkowego idealnego dla rodziny? W Orange Flex możesz swobodnie zarządzać numerami bliskich w aplikacji. To dobre rozwiązanie nie tylko dla całej rodziny, ale także dla współpracowników. Sprawdź, co zawiera oferta Orange Flex i dołącz do Flex Rodziny.

Orange Flex rodzina – co oferuje?

Orange Flex tosieć w aplikacji, która działa na zasadzie subskrypcji. Wszystko załatwiasz w aplikacji – sprawnie i szybko. Swój Plan komórkowy w Orange Flex możesz zmieniać jak chcesz i kiedy chcesz.
Możesz dołączyć do Orange Flex bez zbędnych formalności, podpisów i wizyt w salonie. Orange Flex? Nas to nie dziwi. Tak jak sieć w aplikacji! Dołącz do Generacji Flex i sprawdź ofertę dla rodzin – https://flex.orange.pl/oferta/rodzina.
Orange Flex to nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich numerów w Polsce i w roamingu w UE. Dodatkowo zyskujesz nielimitowane GB na popularne social media – Facebook, Messenger, WhatsApp, Instagram, TikTok – pozostaniesz z rodziną w stałym kontakcie bez utraty transferu. Orange Flex Rodzina to:

  • Dzielenie się gigabajtami internet - przekazuj dowolną liczbę gigabajtów rodzinie i znajomym, którzy także korzystają z Flexa. Potrzebujesz trochę GB, a może chcesz podzielić się z kimś swoim pakietem danych? Z Orange Flex możesz to zrobić!
  • Dodatkowe Passy na ulubione rozrywki – możesz dokupić GB internetu na filmy, muzykę czy gry – na aktywności, które naprawdę lubisz. Z Video Pass oglądasz swoje ulubione filmy, seriale czy programy m.in. na YouTube, Netflix,HBO GO, Canal +, VOD.PL bez ubywania transferu danych. Jeśli lubisz umilać sobie czas muzyką lub podcastami, z Music Pass możesz robić to godzinami, a Twoje gigabajty internetu nie będą maleć. Game Pass to natomiast dobre rozwiązanie dla fanów gier – nie musisz martwić się o to, że nie wystarczy Ci transferu danych.

Orange Flex oferta rodzinna – jak działa?

Orange Flex to dobre rozwiązanie, jeśli chcesz do swojego konta przyłączyć numery swoich bliskich czy współpracowników. Oferta rodzinna przyda się nie tylko w rodzinie, ale także w małej firmie – po każdej płatności w Flex dla Firm, otrzymujesz automatycznie e-faktury na maila. Orange oferta rodzinna pozwala Ci korzystać ze wszystkich opcji Flex dla Ciebie, a dodatkowo zyskujesz:

  • 5 numerów w Flex Rodzinie, każdy już od 15 zł miesięcznie – w obrębie Flex Rodziny możesz dodać do 5 numerów, którymi zarządzasz z aplikacji Flex. Za każdy numer płacisz jedynie 15 zł miesięcznie. W grupie się opłaca, prawda?
  • Opcja "Zapytaj o zakup” – ta funkcjonalność pozwala w prosty sposób kontrolować wydatki Flex Rodziny. Jeśli z niej skorzystasz, będziesz dostawać prośby o wyrażenie zgody na zakup Passa na ulubione rozrywki czy dodatkowych gigabajtów internetu. Możesz także wyłączyć tę opcję i pozwalać na zakup dodatkowych usług bez Twojej zgody. Dzięki ,,Zapytaj o zakup’’ masz wszystko pod kontrolą i żadne nieplanowane wydatki Cię nie zaskoczą.
  • Kontrolujesz zużycie GB internetu członków rodziny – w aplikacji możesz łatwo sprawdzić wydatki każdej osoby z Twojej Flex Rodziny. Jako administrator widzisz zużycie gigabajtów internetu czy zakupione dodatkowe usługi.

Flex rodzina – jak dołączyć?

Jesteś już w Orange Flex i chcesz stworzyć Flex Rodzinę? Nic trudnego! Wystarczy, że w aplikacji Orange Flex:

  • Dodasz wybrane osoby do Flex Rodziny (mogą być to osoby z rodziny, znajomi, przyjaciele czy współpracownicy).
  • Wybierzesz Plan komórkowy Flex, która Cię interesuje.
  • Wybierzesz albo przeniesiesz numery, których chcesz być właścicielem.
  • Aktywujesz nową ofertę we Flex Rodzinie.

Orange Flex. Moja sieć w aplikacji. Dołącz już dziś!

Artykuł sponsorowany

Udostępnij Google News Komentarze

Podobne tematy

Polecane dla ciebie