życzenia imieninowe

Życzenia imieninowe - gotowe SMS: dla mężczyzny, dla koleżanki. Śmieszne rymowanki

Życzenia imieninowe dla faceta, koleżanki lub członka rodziny wcale nie muszą być wyszukane oraz pełne niebanalnych metafor. Tak samo jak w przypadku innych świąt liczy się przede wszystkim pamięć oraz szczere intencje. Kalendarz świąt podpowie Wam, komu dziś przesłać życzenia na imieniny. Gotowe wzory, które dla Was przygotowaliśmy, sprawdzą się zarówno w wiadomościach SMS, jak i na kartkach imieninowych.

Imieniny: życzenia imieninowe dla koleżanki, przyjaciółki

Z okazji imienin życzę Ci, by moc pozytywnych myśli nigdy Cię nie opuszczała, niezależnie od tego, czego w życiu doświadczysz. Niech miłość otacza Twoje życie ze wszystkich możliwych stron, a zdrowie pozostanie z Tobą do końca świata. Oby nasza przyjaźń trwała już zawsze, natomiast każda minuta spędzona w swoim towarzystwie umacniała ją jeszcze bardziej *** Z okazji imienin przyjmij z głębi serca płynące życzenia: samych pogodnych i szczęśliwych dni. W zdrowiu, miłości - marzeń spełnienia. Niech nasza przyjaźń rozkwita i już zawsze pozostanie czymś wyjątkowym *** Moja Najdroższa, z okazji Twoich imienin życzę Ci, by każdy Twój dzień był pełen uśmiechu oraz pozytywnej energii. Niech każde Twoje marzenie stanie się faktem, a każdy problem odchodzi jak najszybciej w zapomnienie. By zdrowie i wspaniali ludzie zawsze byli z Tobą. Wszystkiego najlepszego! *** Kochana, dziś dzień Twoich imienin, co stwarza okazję przesłania Ci najszczerszych życzeń. Ciesz się każdą chwilą i rób zawsze to, na co masz ochotę. Niech Ci zdrowie i szczęście sprzyja, a dobrzy ludzie pomogą rozwiązać każdy problem *** W dniu Twych imienin przyjmij proszę, najszczerszych życzeń dwa pełne kosze. Na koncie w banku sum wręcz bajecznych, pięknych potomków, zdrowych i grzecznych. Twa uroda niech rozkwita, spędzaj chwile pełnią życia!

Życzenia imieninowe - śmieszne rymowane wierszyki, dla faceta

Życzenia urodzinowe oraz te z okazji innych świąt takich, jak Wielkanoc lub Boże Narodzenie nie muszą być utrzymane w poważnym tonie. Modne życzenia SMS to przede wszystkim te kreatywne z nutką dobrego humoru i dystansem. *** Dzień Imienin równie ważny, Życzę zdrowia, bądź odważny. Szmalu by nie brakowało, przygód zawsze było mało. Konkubentki lub dziewczyny, dziś są Twoje imieniny! *** W dniu Twych imienin gorące życzenia, zdrowia, radości i marzeń spełnienia. Niech żadne problemy Cię nie dopadają, banknoty strumieniem z nieba spadają. Wszystkiego najlepszego! *** Imieniny dziś są Twoje, baw się, tańcuj, zmieniaj stroje! Zdrowia, szczęścia niech przybywa, kasy nigdy nie ubywa! Uśmiech z twarzy niech nie schodzi, zawsze dobrze się powodzi! *** Jaki brzmi Twoje imię to dobrze wiem, więc dziś moc życzeń przekazać Ci chcę: mnóstwo radości, zdrowia, miłości, dużo banknotów i wiecznej młodości! *** Słonko świeci ładnie z rana, imieniny są Bogdana (lub inne imię kończące się - "na"). Życzą Tobie przyjaciele, mało zmartwień, kasy wiele! Zdrowia, szczęścia, pomyślności i szaleństwa, jak w młodości! *** Imię Twoje w kalendarzu, to szczęśliwy dzień. Zdrowia, szczęścia i miłości, niech się spełni każdy sen! Drinków z palmą na Bahamach, tańcz i śpiewaj aż do rana!

Czy dzieci obchodzą imieniny?

To oczywiście tylko i wyłącznie indywidualna kwestia rodziców. Niegdyś imieniny były celebrowane o wiele bardziej niż urodziny, a zwłaszcza w przypadku ludzi po trzydziestce. Na temat dziecięcych imienin krąży wiele niezrozumiałych teorii, które nie są w żadnym wypadku potwierdzone. Jedną z nich jest przykładowo ta, że imienin nie powinny obchodzić osoby przed 25 rokiem życia. Inna natomiast zakłada, że można je świętować dopiero po czterdziestce. Oczywiście nie ma żadnych wytycznych, których powinniśmy się trzymać. To czy wyprawiamy dziecku imieniny, zależy tylko i wyłącznie od nas samych. Imieninowe przyjęcie może być po prostu dobrą okazją do miłego spędzenia czasu w gronie najbliższych.
Udostępnij artykuł