Życzenia wielkanocne

Życzenia wielkanocne 2021 - najlepsze propozycje gotowe do wysłania!

Życzenia wielkanocne tak samo zresztą jak wszystkie życzenia świąteczne to wspaniała wieloletnia tradycja, którą warto pielęgnować i przekazywać dalszym pokoleniom. Oczywiście życzenia najlepiej przekazywać osobiście, lecz nie zawsze są ku temu odpowiednie możliwości, zwłaszcza w obecnej sytuacji. Przygotowaliśmy dla Was kilka oryginalnych propozycji, które możecie przesłać do rodziny oraz znajomych.

Wielkanoc 2021 - kiedy wypada

Zgodnie z kalendarzem dni wolnych od pracy Święta wielkanocne w 2021 roku wypadają: 4 kwietnia (Niedziela Wielkanocna) oraz 5 kwietnia (Lany Poniedziałek). Natomiast wielkanocna przerwa świąteczna potrwa od 1 kwietnia (czwartek) do 6 kwietnia (wtorek).

Nieoklepane życzenia wielkanocne

Świąteczne wierszyki i rymowanki mają swój urok, lecz nie zawsze możemy sobie pozwolić na tego typu formę. W takiej sytuacji warto zatem sięgnąć po te bardziej wyszukane i nieszablonowe zdania. Należy jednak pamiętać o tym, by życzenia świąteczne, życzenia urodzinowe, życzenia imieninowe oraz te bez okazji były przede wszystkim szczere.
 • Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę Ci samych radosnych chwil w gronie wyjątkowych osób, miłości i przede wszystkim zdrowia oraz życiowej wibracji, która pomoże Ci spełnić wszystkie Twoje marzenia.
 • ***
 • Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych przesyłam najszczersze życzenia, aby w czas Święta Paschy w Waszych sercach, rodzinach i domach zagościła radość, spokój i wielka nadzieja odradzającego się życia.
 • ***
 • Niech te Święta Wielkanocne będą dla Ciebie wyjątkowe i pełne niesamowitych chwil w gronie najbliższych, a także uzupełnione szczyptą dystansu od codzienności oraz chęci pojednania się ze wszystkim, z którymi na co dzień nie jest nam po drodze.
 • wielkanocny zajączek diy stojący obok wazonu z kwiatami
  pixabay.com

  Rymowane życzenia wielkanocne, wierszyki

  Krótkie wierszyki z okazji Wielkanocy idealnie sprawdzą się w relacjach z przyjaciółmi, ale i również tych rodzinnych. Ich luźna forma to przede wszystkim dobry sposób na wywołanie uśmiechu, a w rezultacie ocieplenie relacji.
 • Z okazji Wielkanocy życzę Ci kolego, byś nie doświadczył już niczego złego. Smacznego jajka i mokrego dyngusa, dla całej rodziny przesyłam całusa.
 • ***
 • Bukszpanem koszyczek już został przybrany, w środku dwa stoją cukrowe barany. Zbliża się czas świąteczny uroczy, niech Was wszystkich śmigus-dyngus zmoczy. Najlepsze Życzenia Wielkanocne od:
 • ***
 • Rzeżucha, baranek, pisanki i chrzan, niebawem Wielkanoc rozpocznie się nam. Niedzielne śniadanie na białym obrusie, nazajutrz poranek ze śmigusem-dyngusem. Smacznego jajka i chwil wśród rodziny, bezgranicznej radości dla każdej godziny. Życzy:
 • ***
 • Aby Wielkanoc w tym właśnie roku, nadeszła z dużym sukcesem u Twego boku, aby życie układało Wam się zdrowo, zarówno prywatnie jak i zawodowo. Jak najwięcej chwil radosnych, i przepięknego rozpoczęcia wiosny! Życzy:
 • ***
 • Aby był to czas uroczy, życzymy miłej Wielkanocy. Aby zdrowie dopisało i jajeczko smakowało. Aby szynka nie tuczyła, atmosfera była miła. Niech tradycja wodę leje, a zajączek niech się śmieje!
 • ***
 • Gdy rzeżucha na oknie wyrasta wiesz, że radosnych świąt czas już nastał. Zajączek z koszyczka spogląda, tak jakby pisanek wyglądał. Żurek bulgocze na gazie, na stole ozdobą są bazie.
 • ***
 • Na stole święcone, obok baranek, no i koszyczek pełen pisanek. Wiosenne bazie stoją w wazonie, podczas Wielkiej Nocy miłość w sercach plonie.
 • Udostępnij artykuł
  Czytaj więcej
  Grupa znajomych w czapakch mikołaja, z prezentami.
  Już 06 grudnia wypadają mikołajki. Tego dnia ludzie tradycyjnie obdarowują się drobnymi prezentami. Często też składają sobie życzenia. Nie wiesz, czego możesz życzyć bliskim z okazji przybycia mikołaja? Oczywiście dużo prezentów i radości z przygotowań do nadchodzących Świąt. Jeśli szukasz konkretnych pomysłów, zapoznaj się z naszymi propozycjami.
  życzenia na dzień ojca
  Życzenia na Dzień Ojca składane osobiście są najczęściej zlepkiem spontanicznych, lecz niesamowicie szczerych zdań płynących prosto z serca. Takie oczywiście powinny być wszystkie życzenia okolicznościowe. Nie zawsze jednak jest możliwość spotkania w cztery oczy, czy chociażby wymiany kilku zdań przez telefon. Szczere życzenia dla Taty możesz wysłać SMS lub innym środkiem nowoczesnej komunikacji. Święto Taty to ważny dzień, dlatego też nie można o nim zapomnieć.
  życzenia na dzień mamy
  Życzenia na Dzień Mamy to wyraz szacunku, a przede wszystkim miłości do rodzicielki, której nie powinniśmy się wstydzić. Oczywiście najlepiej składać je osobiście, jednak nie zawsze jest taka możliwość. Gotowe wierszyki na Dzień Mamy możesz napisać na okolicznościowej kartce lub przesłać w wiadomości SMS. Święto Mamy obchodzimy w Polsce 26 maja. To jedno z najbardziej tradycyjnych i wyjątkowych okoliczności – nie można o nim zapomnieć. Najpiękniejsze życzenia na Dzień Mamy to przede wszystkim te płynące prosto z serca.