Stosowanie perełek zapachowych do odzieży krok po kroku

Stosowanie perełek zapachowych do odzieży krok po kroku

Każdy ma w szafie tę jedną sukienkę lub koszulę, którą trzyma „na wszelki wypadek”. Niecodzienny element garderoby czeka zawsze w gotowości na Twoje wezwanie. Ale takie sytuacje są sporadyczne, jak więc możesz zapewnić, że w razie potrzeby wybrany element garderoby będzie wystarczająco świeży i aromatyczny? Odpowiedź jest prosta: Perełki zapachowe Lenor. A jak z nich korzystać? Sprawdź poniżej.
Reklama
Przygotuj pranie Po pierwsze: przygotuj pranie. Podziel odzież według rodzaju i stopnia zabrudzenia, koloru i rodzaju tkaniny. Jest to ważne dla późniejszej regulacji intensywności prania i zapobiegania blaknięciu kolorów. Sprawdź symbole na metce Czytanie metki jest ważną częścią procesu prania. Każda rzecz posiada metkę z informacją o materiale z jakiego jest wykonana oraz temperaturze w jakiej należy ją prać. Pozwoli to uniknąć uszkodzenia tkaniny i innych niepożądanych efektów ubocznych, np. kurczenia się. Sprawdź swoje ubrania przed włożeniem ich do pralki Warto wcześniej sprawdzić wszystkie kieszenie w spodniach, koszulach, w różnych zakamarkach. W żadnym wypadku nie zostawiaj w kieszeniach chusteczek higienicznych, kluczy i innych drobnych przedmiotów, takich jak monety, ponieważ mogą one uszkodzić pranie lub pralkę.
Reklama
Zapinaj również guziki i zamki błyskawiczne, ułatwi ci to wyciągnięcie ubrań i późniejsze powieszenie prania. Użyj odpowiedniego produktu do prania Jeśli chcesz, aby Twoje ubrania wyglądały jak nowe przez długi czas, powinieneś zdecydować się na odpowiedni środek do prania. Możesz wybrać klasyczne proszki lub kapsułki (po ang. pods). Korzystanie z wysokiej jakości środka do prania, takiego jak kapsułki Lenor All-in-1, jest kluczem do uzyskania idealnie czystych ubrań. Nie ma potrzeby dozowania, wystarczy włożyć kapsułkę do prania do pustego bębna pralki przed włożeniem do niego ubrań, aby upewnić się, że dobrze się rozpuści. Jeśli chodzi o dodatki, w asortymencie Lenor znajdują się płyny do zmiękczania i płukania tkanin, które doskonale sprawdzają się w przypadku każdego rodzaju tkaniny, dbając o jej włókna, kolor i zapach.
Reklama
Perełki zapachowe Lenor zapewniają długotrwały intensywny zapach po każdym praniu Stworzone na bazie kuszących nut wanilii, mimozy, miodowej róży i kremowej brzoskwini najlepiej komponują się z płynem do zmiękczania tkanin Gold Orchid, przedłużają żywy aromat ubrań, pościeli i ręczników nawet na kilka tygodni. Perełki zapachowe Lenor - Perełki Lenor idealnie komponują się z płynem o tym samym zapachu, na wypadek gdybyś chciał je połączyć, aby uzyskać intensywną kompozycję zapachową. Wsyp perełki Lenor do bębna pralki. Ich ilość dozuj w zależności od oczekiwanej intensywności zapachu. Następnie włóż pranie do środka i zamknij bęben. Wlej płyn do płukania Lenor do odpowiedniej przegródki w szufladzie na płyny i proszki, ustaw pranie na odpowiedni program i ciesz się wspaniałym zapachem. Wyjmij pranie z pralki i wysusz je prawidłowo Po tym, jak pralka zakończy swój cykl, należy natychmiast wyjąć pranie.
Reklama
Pranie pozostawione w bębnie może prowadzić do rozwoju pleśni, powodującej nieprzyjemny zapach. Jeśli używasz suszarki elektrycznej, ważne jest, aby wybrać odpowiednią temperaturę i metodę, aby zapobiec skurczeniu się i uszkodzeniu włókien. Często na etykiecie Twoich ubrań jest napisane, czy można je wysuszyć w suszarce elektrycznej. Jeśli nie, odłóż je na bok, ponieważ będziesz musiał je powiesić do wyschnięcia na powietrzu. Dodatkowo znajdziesz instrukcję, w jakiej pozycji najlepiej suszyć ubrania
Reklama
Artykuł sponsorowany
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama