życzenia na dzień ojca

Życzenia na Dzień Ojca - śmieszne, rymowane wierszyki. Dzień Ojca 2021

Życzenia na Dzień Ojca składane osobiście są najczęściej zlepkiem spontanicznych, lecz niesamowicie szczerych zdań płynących prosto z serca. Takie oczywiście powinny być wszystkie życzenia okolicznościowe. Nie zawsze jednak jest możliwość spotkania w cztery oczy, czy chociażby wymiany kilku zdań przez telefon. Szczere życzenia dla Taty możesz wysłać SMS lub innym środkiem nowoczesnej komunikacji. Święto Taty to ważny dzień, dlatego też nie można o nim zapomnieć.
Reklama

Dzień Ojca 2021 – kiedy jest Święto Taty

Dzień Mamy i Dzień Ojca są rozmieszczone w kalendarzu bardzo blisko siebie. Święta przypadają w bezsprzecznie najpiękniejszych miesiącach w roku – maju oraz czerwcu. Nie tak dawno wyjątkowe życzenia na Dzień Mamy wywoływały uśmiech na twarzy wszystkich szczęśliwych matek, co zwiastowało zbliżający się wielkimi krokami Dzień Ojca 2021, który obchodzony jest 23 czerwca (środa).
tata i dziecko podziwiają zachód słońca
canva.com

Najpiękniejsze życzenia na Dzień Ojca

Dla Tatusia najpiękniejsze życzenia, wszystkich marzeń szybkiego spełnienia.
Reklama
Zdrowia i siły do życia z impetem, byś każdy poranek witał uśmiechem. Dziękuję za wszystko, co mam od Ciebie. To dzięki Tobie czuję się jak w niebie. Wszystkiego najlepszego Kochany Tato! *** Dziś jest Dzień Ojca i każdy to wie, dlatego moc życzeń do Ciebie ślę. Radości, zdrowia i marzeń spełnienia, całego Świata dwa razy zwiedzenia. By zawsze i wszystko się w całość składało, a czasu na relaks już nie było mało. Wszystkiego najpiękniejszego Tato! *** Kochany Tato, dziękuję za każdą chwilę, którą mi poświęciłeś i wiarę we mnie, gdy mocno tego potrzebowałam. Dzięki Tobie czuje się silna i wiem, że nie ma takich problemów, których nie można przezwyciężyć. Z okazji Dnia Ojca życzę Ci dużo zdrowia, radości i tego, by ten niesamowity entuzjazm w Tobie nigdy się nie skończył.
Reklama
Bardzo Cię Kocham! *** Drogi Tatku, trudno wyrazić w słowach to, za co jestem Ci wdzięczna. Dziś jest Twoje święto, dlatego też życzę Ci dużo spokoju, mentalnego odpoczynku, wewnętrznej siły i przede wszystkim zdrowia. By każdy kolejny dzień był lepszy od poprzedniego, natomiast wszystkie problemy odeszły bezpowrotnie w zapomnienie. Wszystkiego najlepszego Kochany Tato!
młody tata z córkami w dzień ojca
canva.com

Życzenia na Dzień Ojca – rymowane wierszyki

Życzenia dla taty z okazji Dnia Ojca nie muszą cechować się zachowaniem poważnego wydźwięku.
Reklama
Najważniejsze jest to, by były szczere. Natomiast tak samo jak w przypadku życzeń urodzinowych można pozwolić sobie na odrobinę luzu i zabawy z rymowaniem słów. Tato, Tato Kocham Cię, tańczyć z Tobą bardzo chcę. Gry, zabawy znasz najlepsze, anegdoty najmądrzejsze. Bardzo dużo Ci zawdzięczam, dzięki Tobie - ja mądrzejsza. Dużo zdrowia i słodyczy, Twa córeczka Tobie życzy! *** Dziś Twe święto - zapomniałam, życzeń Tobie nie składałam :) Więc najlepszy Tatku drogi, bądź szczęśliwy, zawsze zdrowy. Niech pogoda zawsze sprzyja, życie to jest piękna chwila. Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Taty! *** Wiem jak się starasz i ciężko pracujesz, bym wszystko miała – Ty nie próżnujesz. Dziś Twoje święto, więc z tej okazji: zdrowia, radości, spełnienia fantazji. By szczęście Cię nigdy nie opuszczało i chwil ze mną spędzonych ciągle było mało.
Reklama
Wszystkiego Najlepszego Tatusiu! *** Piękne chwile spędzone z Tobą, na wycieczkach i na sportowo. Wspominać będę przez życie całe, czasem problemy duże i małe. Lecz Twoje wsparcie dało mi wiele, bo jesteś mym najlepszym przyjacielem. Wszystkiego Najlepszego Kochany Tato! ***

Życzenia na dzień Ojca – śmieszne krótkie wierszyki

Święto Taty ważna rzecz, pyszne ciasto trzeba piec. Już od rana szykowanie, słodki pączek na śniadanie. To dla Ciebie mój Tatusiu, bohaterze w kapeluszu! *** Kochany Tato jesteś jak Goryl, co burzy i wiatru się nigdy nie boi. Dzielnie chroni swoją rodzinę, zawsze i wszędzie radosną ma minę. Niech tak zostanie do końca świata, najlepszy bohater to właśnie mój Tata!
Reklama
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama