Internet mobilny na wakacje

Internet mobilny na wakacje

Planujesz urlop, ale przecież nie zabierzesz na niego swojego domowego internetu. Jaki mobilny internet warto zabrać ze sobą na wakacje?
Reklama
Jeśli na co dzień korzystasz z domowego internetu, to nie potrzebujesz dobrego internetu mobilnego. Ale gdy wyjeżdżasz na urlop, zwłaszcza taki dłuższy, to już wtedy przyda się internet na wakacje. Jaki internet na wakacje? Taki, który w trakcie urlopu zapewni komfortowy dostęp do sieci, a potem nie będzie generował dodatkowych kosztów.

Dwie oferty internetu mobilnego nju na wakacje

Nju mobile proponuje aż dwie oferty internetu na wakacje.
 • Nju internetowy
 • Pierwsza oferta to nju internetowy. Abonent otrzymuje nową kartę SIM, którą może włożyć do mobilnego routera, tabletu, do smartfona z DUAL SIM lub dowolnego innego urządzenia. Najważniejsze cechy tej oferty to: - na start 40 GB do wykorzystania za 29 zł miesięcznie; - 80 GB po pół roku, 100 GB po roku i aż 120 GB po dwóch latach korzystania bez wzrostu ceny (z włączoną darmową usługą im dłużej, tym lepiej; od 16.06.2019 r. usługa włącza się automatycznie wraz z aktywacją nowego numeru w nju na abonament).
 • Nju internet dla pary
 • Można również przenieść swój numer nju na kartę do oferty na abonament w parze i tu jest do wyboru: internet mobilny nju internetowy – nie płacisz, jeśli nie używasz lub nju internet dodatkowy. W pierwszym przypadku opłata jest pobierana za taką ilość danych, jaką realnie się wykorzysta, aż do osiągnięcia górnego pułapu (tj. 29 zł). Jeśli jednak w danym okresie w ogóle nie korzystało się z internetu, wówczas rachunek wyniesie 0 zł. Trzeba jednak spełnić dwa warunki - mieć w sieci staż dłuższy niż 3 miesiące (przez pierwszy kwartał obowiązuje opłata minimalna w wysokości 9 zł) i raz na pół roku choć raz skorzystać z otrzymanej karty SIM, aby uniknąć sytuacji 6 rachunków pod rząd na 0 zł, gdyż wówczas numer zostanie przeniesiony automatycznie do oferty na kartę.
  Reklama
  Dzięki temu w okresie, gdy korzysta się z internetu na wakacje ma się komfortowy dostęp do sieci, a poza sezonem się nie płaci. Oferta nju internetu dodatkowego wiąże się z otrzymaniem dodatkowej karty SIM, jednak bez konieczności korzystania z niej. Pakiet danych jest doliczany do pakietu danych głównego numeru. Można korzystać z dodatkowego internetu mobilnego podczas wakacji na smartfonie, z którego korzysta się na co dzień, ale można także wykorzystać otrzymaną dodatkową kartę SIM w innym urządzeniu, wówczas obydwa numery (obydwie karty SIM) będą korzystać ze wspólnej, powiększonej puli GB.
  Reklama
  W ramach tej oferty abonent otrzymuje dodatkowo: - na start 20 GB za 19 zł miesięcznie (jest to opłata stała) - 40 GB po pół roku, 50 GB po roku i aż 60 GB po dwóch latach korzystania bez wzrostu ceny (z włączoną na numerze głównym darmową usługą im dłużej, tym lepiej) - staż abonenta liczy się od momentu aktywacji numeru głównego, do którego dokupujemy nju internet dodatkowy – jeśli jest to minimum 6 miesięcy, na start otrzymuje się aż 40 GB za 19 zł. Więcej na temat internetu na wakacje można przeczytać na stronie: https://www.njumobile.pl/artykuly/internet-mobilny-na-wakacje.
  Reklama
  Artykuł sponsorowany
  Autor - Olga Szarycka
  Autor:
  |
  redaktor zaradnakobieta.pl
  o.szarycka@zaradnakobieta.pl
  Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
  Google news icon
  Obserwuj nas na
  Google news icon
  Udostępnij artykuł
  Następny artykuł
  Reklama
  Reklama
  Reklama