wróżby andrzejkowe

Wróżby andrzejkowe dla par, czyli jak spędzić andrzejki z ukochanym

Wróżby andrzejkowe dla par to świetne rozwiązanie w sytuacji, gdy chcesz spędzić andrzejki tylko w towarzystwie najbliższej Ci osoby. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać je także na kameralnej domówce, gdzie spotyka się kilka par. Wróżby dla dwojga pomogą Wam się bliżej poznać lub nakreślić nieco Waszą najbliższą przyszłość. Pamiętaj jednak by traktować je z przymrużeniem oka.
Reklama

Andrzejkowe wróżby kiedyś i dziś

Zgodnie z tradycją wróżby na andrzejki były niegdyś aranżowane tylko przez młode panny. Dziewczęta dzięki wróżeniu mogły dowiedzieć się kiedy wyjdą za mąż lub jakie imię nosić będzie ich małżonek. Dziś andrzejkowe wróżenie traktuje się raczej jako dobrą zabawę i nietypowe urozmaicenie imprez, które niejednokrotnie są świętowaniem imienin Andrzeja. Czy wierzyć w andrzejkowe wróżby? To zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Może dla własnego komfortu psychicznego traktuj je jako ciekawą oraz pełno dobrego humoru rozrywkę.
świece i szklana kula do andrzejkowych wróżb
canva.com

Wróżby andrzejkowe dla par przed ślubem

Fundamentem każdego związku jest przede wszystkim zaufanie, szacunek oraz szczerość.
Reklama
Jednak równie wysoko w rankingu kluczowych cech udanej relacji śmiało można zaklasyfikować także umiejętność spędzania ze sobą czasu w sposób nieszablonowy i wzbudzający pozytywne emocje. Jak to robić? Andrzejkowe wróżby dla par to coś, czego koniecznie musicie spróbować!
  • Słodkie i słone – to prosta w przygotowaniu wróżba, która zdradzi jak będzie smakować w przyszłości wsze życie u boku partnera. Jak ją wykonać? Zawiąż ukochanemu oczy i przygotuj dwie szklanki zalane do połowy letnią wodą. Do jednej wsyp łyżkę cukru natomiast do drugiej łyżkę soli. Wszystko dokładnie wymieszaj do uzyskania krystalicznych roztworów. Niech Twój wybranek wybierze jedną ze szklanek i spróbuje co czeka go u Twojego boku. Następnie zamieńcie się rolami!
  • Buty – czyli nieco zmodyfikowana wersja tradycyjnej wróżby z układaniem butów przez długość pokoju. Zacznijcie od ściany i na ścianie zakończcie układając buty jeden za drugim. Czyj buty jako pierwszy dotknie ściany pomieszczenia, ten pierwszy wywoła poważną kłotnie w nadchodzącym tygodniu
  • Przygotuj dwie miski, dwa białka z kurzych jaj i dwie kuchenne trzepaczki. Co dalej? Ubijajcie białka do uzyskania sztywnej piany. Kto jako pierwszy ukończy zadanie, ten będzie nosił w relacji przysłowiowe spodnie.
karty do wróżb andrzejkowych
canva.com

Wróżby na andrzejki dla par po ślubie

W małżeństwie wspólna rozrywka nabiera jeszcze większego znaczenia niż przed ślubem.
Reklama
Niech wobec tego andrzejki będą idealną dawką dobrej zabawy oraz niekontrolowanego śmiechu.
  • Z talii kart wybierz tylko te z liczbami jednego koloru, przetasuj i pozwól wybrać partnerowi jedną z nich. Wartość, która będzie znajdować się na wybranej przez niego karcie, będzie oznaczać liczbę dni bez intymnego zbliżenia
  • Wróżba z książka to świetna zabawa na andrzejki, ale i nie tylko. Na czym polega? Wybierzcie ulubioną książkę określając jej dokładną liczbę stron oraz wersów na każdej z nich. Poproś partnera o wskazanie losowego numeru strony i wersu. Zdanie zaczynające się we wskazanym wierszu powinno opisywać jego osobę. Zamieniajcie się rolami i zmieniajcie książki – możliwości jest wiele. Ta wróżba potrafi dostarczyć potężnej dawki śmiechu i dobrej zabawy!
Wróżby i gry spełnią swoją rolę nie tylko w andrzejki, ale i również w walentynki lub w waszą rocznicę.
Reklama
Pamiętaj jednak, że to tylko zabawa, której wyniki nie powinny być znaczące w kontekście podejmowania ważnych decyzji.
Reklama
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama