jak zapakować prezenty na mikołajki

Jak zapakować prezent na Mikołajki – 5 efektownych pomysłów

Jak zapakować prezent na Mikołajki, gdy czasu coraz mniej, a Tobie zależy na tym, aby zrobić to jak najlepiej? Pakowanie prezentów, choć z pozoru nie wydaje się czymś skomplikowanym, to jednak wymaga odrobiny kreatywności i wyczucia estetyki. Dzielimy się z Tobą sprawdzonymi pomysłami, które zwracają uwagę i są przede wszystkim proste do wykonania. W większości przypadków skorzystasz z tego, co masz już w domu.
Reklama

Prezenty na Mikołajki – czy opakowanie jest ważne

W ten wyjątkowy dzień na pewno chcesz ofiarować bliskim wszystko to, co najpiękniejsze, ale bardzo często zapomina się o tym, jak ważną rolę odgrywa sposób zapakowania. Jedni stawiają na gotowe rozwiązania w postaci torby, gdy podarunek ma nietypowy kształt. Inni z kolei wznoszą się na wyżyny i pakują prezent w ozdobny papier. Niezależnie, do której grupy należysz, warto pamiętać o tym, aby prezent miał odpowiednie, dekoracyjne towarzystwo. W końcu chodzi także o element zaskoczenia, prawda?
pakowanie prezentów na mikołaja
canva.com

Jak zapakować prezent na Mikołajki

Przedstawiamy pięć sprawdzonych i przede wszystkim nieskomplikowanych pomysłów na zapakowanie podarków.
Reklama
Dzięki nim Twoje prezenty na mikołaja będą prezentować się naprawdę wyjątkowo.
  1. Ozdobione pudełko - najlepiej sprawdzi się, gdy będziesz chciała spakować coś delikatnego np. filiżankę. Jeśli przyozdobisz je jemiołą lub czerwoną wstążką, nadasz pudełku świątecznego charakteru
  2. Jutowy worek - polecamy, zwłaszcza jeśli nie wiesz, jak spakować prezent o nieregularnych kształtach. Worek możesz zawiązać ozdobną tasiemką lub sznurkiem
  3. Plastikowa bombka - bardzo oryginalny sposób na to, aby spakować prezent dla dziecka. Radość z otwierania będzie ogromna!
  4. Skarpeta Mikołaja - propozycja dość tradycyjna, ale zawsze wywołuje uśmiech na twarzach najmłodszych, a i dorosłym pojawi się błysk w oku. W końcu dziećmi jesteśmy przez całe życie
  5. Tradycyjny papier z bonusem - nasz faworyt, choć tak naprawdę nie ma w tym nic szczególnego, ale magia kryje się w... rozrywaniu papieru!
prezenty na mikołajki w papierowych torbach ekologicznych
canva.com

Gdzie zostawiać prezent na Mikołajki

W wielu domach przyjęło się, że prezenty kładzie się po prostu pod choinkę, ale zdecydowana większość woli zabawić się w poszukiwania.
Reklama
Ten scenariusz przynosi naprawdę sporo frajdy! Podarunki chowane są w domu, a osoba, do której ma trafić prezent, przeszukuje kąty w nadziei, że w jej ręce szybko trafi coś fajnego. A jak wygląda to w Waszych domach? Gdzie święty Mikołaj zostawia małe co nieco dla domowników?
Reklama
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama