8 komplementów dla facetów – o nich nigdy nie zapomną. Jak komplementować mężczyznę?

8 komplementów dla facetów – o nich nigdy nie zapomną. Jak komplementować mężczyznę?

Komplementy są dla facetów równie ważne, co dla kobiet. Ba, mężczyzna niekomplementowany może się poczuć bardzo niekochany. Oni uwielbiają zdobywać, uwielbiają posiadać, mieć na własność i być we wszystkim dobrymi. Chcieliby również, żeby ich kobiety właśnie to zauważały – to, jacy są męscy, silni, zaradni, dobrzy, a także… czuli i mili. Jakie komplementy najlepiej działają na dumę i ego faceta? Przekonaj się sama!
Reklama

8 najlepszych komplementów dla faceta

1. Pochwal jego ciało – muskulaturę, umięśnione nogi czy silne barki. Powiedz, że fajnie wygląda w tym zaroście, albo dobrze mu z nową fryzurą. Wbrew pozorom, mężczyźni również spoglądają na swój wygląd – i nie jest on im całkowicie obojętny. Podkreślenie jego męskich cech w wyglądzie, poprawi jego samopoczucie i zwiększy poczucie pewności siebie. 2. Pochwal to, jak robi niektóre rzeczy. Powiedz mu „jesteś w tym świetny!”, „nigdy nie widziałam, żeby ktoś był w tym tak dobry”. Chwalenie umiejętności mężczyzn jest niezwykle ważne. Faceci są zadaniowcami. Dobrze wykonane zadanie to pełnia sukcesu. Dobrze wykonane zadanie, które zauważa jego kobieta – to najlepszy komplement w życiu. 3. Powiedz mu, że czujesz się przy nim pewnie i bezpiecznie.
Reklama
Że jest silny i stanowczy – nie boisz się z nim nigdzie wyjść, wracać w nocy itd.. To dla mężczyzny bardzo ważne – być podporą dla kobiety, która zauważa jego siłę i przewagę fizyczną. 4. Podkreśl to, że nigdy się z nim nie nudzisz. Powiedz mu, że świetnie się bawisz, kiedy jesteście razem. Skomentuj wspólne wyjścia, szczególną wagę przykładając do powiedzenia mu, że tylko z nim czujesz się tak dobrze i pewnie. 5. Pochwal jego jazdę samochodem. Każdy facet chce być w tym dobry i potajemnie marzy o małej formule F1. Pokaż mu, że dostrzegasz jak dobrze i bezpiecznie jeździ. Podkreśl to, że właśnie z nim jeździ Ci się najlepiej, a on jest bardzo dobrym kierowcą. 6. Powiedz mu, że dobrze w czymś wygląda.
Reklama
Pochwal jego strój i dobór poszczególnych elementów. Pokaż mu, że chociaż nie jest to jego broszka, to może spełnić się totalnie we wszystkim i nie ma rzeczy, której nie zrobiłby źle. 7. Powiedz, że lubisz jego znajomych. Mężczyznom bardzo zależy na tym, żeby ich kobiety polubiły kolegów i koleżanki, którymi się otaczają. Powiedz mu wprost, że ktoś kogo zna i podziwia, rzeczywiście warty jest tego podziwu. Komplementuj również jego rodziców czy rodzeństwo, jeśli tylko ma z nimi dobry kontakt. 8. Wymów to jedno, najlepsze lekarstwo na wszystkie troski, a przy tym najlepszy komplement na świecie – dwa słowa – Kocham Cię. Faceci też uwielbiają tego słuchać. Szczególnie od kobiety, która jest dla nich wszystkim!
Reklama
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama