5 oryginalnych pomysłów na dzień chłopaka

5 oryginalnych pomysłów na dzień chłopaka

Chociaż chłopcy – zarówno Ci mniejsi, jak i więksi – nie są tak wymagający, jak typowe kobiety, to jednak wszyscy jednakowo cieszą się z choćby najmniejszego upominku. Niektórzy z naszych mężczyzn – ojców, synów czy partnerów – mają tak mocne hobby i zainteresowania, że wybranie dla nich prezentu w ich dniu nie powinno być trudne. Wystarczy trafić w gusta danego Pana i kupić mu coś związanego z jego pasją. Jeśli jednak nie mamy żadnego pomysłu, a zwyczajnie zaznaczyć chcemy naszą sympatię i pamięć, postawić można na prezent niezwiązany z zainteresowaniami, ale oryginalny i będący późniejszą pamiątką.

1. Koszulka z własnymi wzorami i napisami

Taką koszulkę wykonać możemy same (rzecz bardziej pamiątkowa, w zależności od naszych artystycznych umiejętności) lub zamówić w wielu sklepach internetowych czy na aukcjach grupy Allegro. Koszulkę wykonaną samodzielnie pomalować można farbami lub markerami do ubrań. Wyprać w koloryzującej farbie lub potraktować wybielaczem, aby powstały na niej wymyślne wzory. Warto również ściągnąć z Internetu różne wzory – np. tribale lub rysunki wektorowe, oraz napisać wybrany tekst, a całość wydrukować. Następnie wzory wycinamy, kładziemy na koszulkę i zamalowujemy farbami bądź sprayem – dzięki temu nawet artystyczny dyletant stworzyć może coś kosmicznego!

2. Własny kubek, podkładka pod myszkę, notatnik…

Pomysł podobny do powyższego, ale zamiast koszulki, zafundować możemy chłopakowi inny przydatny mniej lub bardziej przedmiot, który ozdobić można własnoręcznie. Chłopcy szczególnie ucieszyć się powinni z podkładek pod myszki z własnymi nadrukami, napisami czy postaciami z ich ulubionych gier czy seriali – podkładki takie zamówić można w Internecie na wielu poświęconych temu stronach internetowych.

3. Prezent dla odważnych

Na upominek dla swojego ukochanego przygotować można mniej lub bardziej odważne swoje własne zdjęcia, lub dla mniej zdecydowanych Pań – swój portret lub zdjęcie wspólne, z dedykacją. Zdjęcie opakować można w ładną ramkę lub zlecić komuś oprawę. W Ikei, czy innych sklepach tego typu znajdziemy fajne ramki do własnego pomalowania nawet za 5 zł. Na pewno będzie to prezent niezapomniany i niezwykła pamiątka na resztę wspólnych lat.

4. Prezent na „tu i teraz”

Upominek potraktować można również, jako coś szybko przemijającego. Dlatego świetnym pomysłem będzie również przygotowanie wspólnej kolacji i upieczenie dużeeeego tortu lub ciasta. Faceci kochają słodycze! Wszyscy! Jeśli nie gotujesz często, to tym bardziej będzie to dla niego świetny prezent.

5. Nieśmiertelnik z grawerem

Na Allegro i innych stronach zamówić można w paru krokach nieśmiertelnik z własnym grawerem oraz z własnymi obrazkami. Dzięki temu bardzo szybko otrzymać możemy wymarzony prezent dla naszego chłopaka. Od nas samych zależy wygląd nieśmiertelnika – możemy na nim umieścić życzenia lub grafiki związane z jego pasjami.
Udostępnij artykuł