Co zrobić, by ubierać się za darmo?

Co zrobić, by ubierać się za darmo?

Istnieje kilka sprawdzonych sposobów, by w każdym sezonie ubierać się za darmo. Co prawda niekoniecznie będą to ubrania nowe czy z najnowszych kolekcji, ale przecież w czasach kryzysu najważniejsze jest to, by nieco zaoszczędzić i cieszyć się gotówką w portfelu.
Reklama
1. Wymianki – moda na nie przyszła do nas z zachodu i szybko zaskarbiła sobie serca Polek. Wymianki polegają na darmowych wymianach ubrań pomiędzy uczestniczkami owych spotkań. Te mogą być organizowane w prywatnych domach pomiędzy koleżankami, ale także w specjalnie wynajętych powierzchniach. Zasada jest prosta: płacisz symboliczną kwotę za wstęp i możliwość wystawienia swoich rzeczy a potem do woli wymieniasz się ubraniami z innymi kobietami. Główną zaletą tego rodzaju zabiegów jest różnorodność stylów garderoby, jakie można znaleźć w jednym miejscu. Dodatkowo wymianki organizowane są przeważnie na początku każdego sezonu a stałe bywalczynie chętnie dzielą się ubraniami z poprzedniej kolekcji, nierzadko topowych marek. Istnieje więc duża szansa, że znajdziemy modowe perełki.
Reklama
Informacje o organizowanych wymiankach znajdziesz bez problemu w sieci. 2. Mega paki – kompletuj ubrania i przed każdym sezonem sprzedawaj je w paczkach na aukcjach internetowych. Czy wiesz, że kupując elementy garderoby znanych sieciówek możesz liczyć na ich sprzedaż nawet w tej samej cenie? Tym samym nosisz się zawsze modnie, zgodnie z obowiązującymi trendami a sprzedając ubrania zyskujesz pieniądze na kolejne. Prawda, że proste? 3. Second hand – profesjonalne łowczynie są w stanie odnaleźć w popularnych sklepach z używaną odzieżą światowe marki, które następnie sprzedają za cenę kilkakrotnie większą aniżeli je kupiły. Tym samym nie tylko ubierają się za darmo, ale także zarabiają.
Reklama
4. Sezonowe wyprzedaże – na tych najlepiej łowić na samym początku. W sieci dostępne są wskazówki dotyczące rozpoczęcia specjalnych promocji czy sezonowych wyprzedaży każdej marki w centrach handlowych. Warto wiedzieć, że tylko w pierwszych dniach wyprzedaży można znaleźć poszukiwane później cuda – po kilku miesiącach odsprzedaż je więc za taką samą bądź nawet większą kwotę. Pamiętaj, by ubrania zawsze odsprzedawać przed nadchodzących sezonem odpowiednio z obowiązującymi trendami. Niestosowne byłoby sprzedawać na przykład kostium kąpielowy zimą czy markowe rękawiczki latem. Idąc na wymianki również weź tą radę do serca i zabieraj ze sobą tylko ubrania, które nosić się będą w obowiązującym sezonie. Natalia
Reklama
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama