Co kupić facetowi na walentynki – 6 pomysłów
Udostępnij Google News
Związki

Co kupić facetowi na walentynki – 6 pomysłów

Chcesz kupić swojemu facetowi oryginalny prezent na walentynki, ale nie masz już pomysłów? Przychodzą ci do głowy tylko rzeczy „wyświechtane”, powtarzane, monotonne i nudne? Chciałabyś sprawić mu prezent „ekstra”, podarować coś, co zapamięta na lata? Dobrze trafiłaś. Przedstawiamy 6 nietuzinkowych, ciekawych i skrojonych specjalnie dla facetów prezentów na każdą, również walentynkową okazję.

1. Bon na jazdę Monster Truckiem

Przed realizacją bonu twój mężczyzna przejdzie specjalnie szkolenie, więc nie ma strachu, że to zajęcie co najmniej niebezpieczne. Da radę! Dla mniejszych i większych fanów motoryzacji oraz amerykańskich kolosów, jakimi są Monster Tracki. Prezent niezapomniany, pełny przeżyć, wspomnień, nowych doświadczeń. Niesamowite i niecodzienne emocje gwarantowane.

2. Gokarty dla dwojga

Twój facet uwielbia gry komputerowe i motoryzację? Połącz to w jedno i zaproś go na tor dla gokartów. Iście przednia zabawa dla każdego dużego „chłopca”. Z pewnością nie zapomni tych chwil, a będzie to przy okazji dla niego świetna zabawa. Dla ciebie również! Możecie się ścigać, próbować razem pokonywać przeszkody i próbować swoich sił w wymyślonych zawodach.

3. Lot w aerotunelu

Twój facet jest fanem lotnictwa, kosmonautyki lub lubi wyzwania i energiczną, mocną zabawę? To idealny prezent dla niego. Wykupując bon na swobodny lot w aerotunelu dasz swojemu mężczyźnie niezapomnianą przygodę życia. Kurs trwa około godziny, od zapoznania się z zasadami lotu, poprzez ubranie, szkolenie i wprowadzenie teoretycznie pt. „jak to działa”. A główną atrakcją jest oczywiście sam lot, polegający na swobodnym unoszeniu się w powietrzu. Super zabawa i z pewnością niezapomniane przeżycie.

4. Kurs Kiperski

Każdy, dosłownie każdy facet jest mniejszym czy większym fanem piwa. Jaki prezent mu podarować? Świetnym pomysłem będzie tutaj krótki, jednodniowy kurs kiperski wraz z degustacją ulubionych piw, warzonych na różne sposoby. Szkolenie obejmuje zazwyczaj naukę odbierania sensorycznego piwa, testy węchowe, tajniki oceny kiperskiej i ocenianie wraz z profesjonalnym kiperem przedstawionych trunków. Ocenie będzie oczywiście towarzyszyć nieodłączna w tej pracy degustacja. Nie martw się, twój mężczyzna z pewnością nie wróci do domu pijany, ale pewnie będzie mu lekko wesoło…

5. Jazda quadem

Prezent ten możecie zrealizować we dwójkę. Wspólnie urządzić wyścigi lub zwyczajnie pobawić się tymi świetnymi maszynami. Jeśli nie lubisz takich wyzwań wykup bon na przejażdżkę tylko jemu, ty będziesz mu mogła towarzyszyć, jako partner i osoba oglądająca. Przy okazji możesz mu wtedy „pstryknąć” parę fajnych, reprezentatywnych fotek.

6. Dla fizyka i astronoma

Kingdom of Universe to ciekawy projekt pozwalający dosłownie na sprezentowanie gwiazdki z nieba. Każda osoba wykupująca jakąś część wszechświata zostanie obdarowana międzynarodowym aktem własności, certyfikatem własności oraz kodeksem wszechświata. Dokumenty zostają przesłane pocztą. Można zostać właścicielem gwiazdy w cenie około 200 zł, lub części 1 000 000 jednostek czarnej materii, gdzieś w wydzielonym kawałku kosmosu – w cenie niższej wynoszącej 99 zł. Akty aktami, ceny cenami, ale czyż to nie romantyczne podarować ukochanemu w walentynki wymarzoną i obiecaną pewnie niejednokrotnie gwiazdkę z nieba? Z pewnością jest to pomysłowy i niekonwencjonalny prezent!

Udostępnij Google News Komentarze

Podobne tematy

Polecane dla ciebie