8 sposobów na oryginalne walentynki dla pary z długim stażem

8 sposobów na oryginalne walentynki dla pary z długim stażem

W walentynki robiliście już wszystko? Kolejna „romantyczna” kolacja przyprawia was o zawroty głowy i mdłości? Planujecie kolejny nudny wieczór, w tej samej restauracji od lat? Walentynki nie muszą być świętem wymuszonym i nudnym również dla party z długim stażem. Zobaczmy, co możecie zrobić, aby ten dzień był nieprzeciętny, wyjątkowy i różny od waszych poprzednich walentynek!

1. Wspólna profesjonalna sesja zdjęciowa

Świetny pomysł dla par z długoletnim stażem. Czas przypieczętować swoją miłość pięknymi, pełnymi uczucia i zaangażowania fotografiami wykonanymi przez profesjonalistę. Walentynki to świetny dzień na to, żeby taką sesję właśnie zaaranżować. Zdjęcia możecie następnie powiesić w swojej sypialni w wielkich antyramach. Do tego możecie wspólnie napisać dla siebie kilka ciepłych słów na dwóch małych karteczkach, niczym odnowienie przysięgi małżeńskiej, a następnie przekazać sobie wzajemnie, by ostatecznie dodać je do stworzonego kolażu zdjęć. Super pamiątka!

2. Zwiedzanie winnicy dla dwojga

Wybierz się w profesjonalną i niezwykle romantyczną podróż do jednej z ciekawych i sławnych polskich winnic. Prezent taki wykupić można np. w winnicach pod Wrocławiem. Oczywiście, nie obejdzie się na samym zwiedzaniu,. Dodatkowo poznacie historię winnicy oraz tajniki produkcji wina. W cenę wliczona jest również degustacja różnego rodzaju win oraz przekąsek.

3. Dla fanów sportu i mieszkańców Warszawy

Ciekawą alternatywą na walentynkowy dzień może być również zwiedzanie Stadionu Narodowego dla dwojga. Może nie jest to aż tak romantyczny wypad, ale z pewnością świetny dla prawdziwych fanów piłki nożnej. Twój facet będzie zachwycony takim pomysłem. Cena zwiedzania dla dwojga to jedynie 45 zł. Zobaczycie między innymi loże VIP, płytę stadionu, szatnie zawodników, pomieszczenia fizjoterapeutów i inne pokoje niedostępne dla kibiców.

4. Kurs Sushi dla dwojga wraz z kolacją

Na kursie nauczycie się przyrządzać najlepsze japońskie sushi w wielu różnorodnych smakach. Sushi Master będzie poświęcał swój czas tylko wam. Stworzoną wspólnie kolacje będziecie mogli następnie zjeść. Fajna zabawa, możliwość poznania nowej pasji i ciekawe przeżycie. Taka nietypowa kolacja na pewno będzie idealnym, wspólnym prezentem dla pary z długoletnim stażem.

5. Lot balonem dla dwojga

Dla osób ciekawych świata i bez lęku wysokości. Bony na loty balonem dla dwojga wykupić można już w większości miast Polski i w prawie każdej metropolii. Prezent świetny szczególnie jeśli oboje lubicie nowe wyzwania, nieczęsto możecie spędzać ze sobą wolny czas, albo jedno z was jest fanem podniebnych wojaży lub fotografii. Zdjęcia z pewnością wyjdą przepiękne. Z lotu ptaka wszystko wydaje się piękniejsze!

6. Romantyczny seans w grocie solnej

Również w wersji tylko dla dwojga, a więc grota będzie przeznaczona tylko dla was. Spędzicie ten czas intymnie i przyjemnie romantycznie. Seans trwa około 45 minut i dostępny jest w paru większych miastach Polski. Wizyta w grocie solnej może mieć działanie nie tylko odprężające i odstresowujące, ale również lecznice. Z pewnością oboje na tym skorzystacie!

7. Dla fanów czekoladowej słodyczy

Obecnie w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Katowicach, Łodzi i we Wrocławiu Wedel zaprasza na unikalną degustację najlepszej czekolady dla dwojga. Oferta taka pojawiła się całkiem niedawno i warto z niej skorzystać, choćby z ciekawości. Walentynki i czekolada mają przecież swój wspólny mianownik: słodkość i miłość! Z pewnością nie będziecie żałować, jeśli tylko jesteście fanami czekoladowych, słodkich uniesień.

8. Wspólny dzień w SPA

SPA, masaże, odnowa biologiczna, sauna i jacuzzi – zróbcie sobie cały dzień „dobroci” dla ciała, tylko dla was dwojga. Wynajmijcie przy tym pokój w hotelu zaraz obok i po wszelkiego rodzaju odnawiających, uspokajających zabiegach odpocznijcie od codzienności i własnego łóżka w hotelowym, przygotowanym wcześniej na walentynki pokoju. Szampan, płatki róż i tylko wy we dwoje!
Udostępnij artykuł
Czytaj więcej