8 sposobów na zaskoczenie partnera w walentynki

8 sposobów na zaskoczenie partnera w walentynki

Walentynki to szczególny czas dla kochających się ludzi. Najważniejsze w tym dniu to być razem i okazywać sobie wzajemnie uczucie, którym się darzymy. W tym magicznym dniu warto wymyślić coś wyjątkowego, co pozwoli poczuć wam obojgu tą atmosferę i świąteczno-miłosny klimat. Najlepiej więc zaskoczyć swojego partnera i przygotować naprawdę udany wieczór!

1. Zaplanuj romantyczną kolację

Przygotuj własnoręcznie wspaniałą i smakowitą kolację. Puść wodze fantazji i znajdź naprawdę ciekawy przepis na danie, którego jeszcze nie próbowaliście. Możesz przy tym poeksperymentować z owocami morza i znaleźć produkty, które znane są ze swoich właściwości „rozgrzewających” – słowem poszukaj odpowiednich afrodyzjaków, przy okazji takich, które z pewnością posmakują twojemu partnerowi. Ty znasz go najlepiej. Po kolacji przygotuj smaczny deser, np. zapiekane banany w czekoladzie, polane alkoholem, który podpalisz tuż przed podaniem lub smaczne i klasyczne tiramisu w kształcie serca. Do tego kup wasze ulubione wino.

2. Kup sobie coś ładnego

Klasycznym „krokiem” w walentynki ku zaskoczeniu swojego partnera jest po prostu kupienie sobie czegoś naprawdę ładnego. W ten sposób zrobisz prezent zarówno sobie, jak i jemu. Ładna, pasująca wieczorowa sukienka w kolorze czerwonym, buty na obcasach, dobrze dobrana bielizna i świetny, wieczorowy makijaż. Twój facet będzie zachwycony, zwłaszcza wtedy jeśli na co dzień nie przywiązujesz do swojego wyglądu aż takiej wagi. Sukces i zaskoczenie gwarantowane!

3. Zrób mu prezent

Przygotuj prezent tylko dla niego. Może to być mały upominek, również przygotowany własnoręcznie np. wspólne zdjęcie w pięknej, drewnianej ramie lub nowy, zabawny krawat do pracy. Ale możesz też zaszaleć i wykupić mu voucher na przejazd sportowym, drogim samochodem, skok ze spadochronu czy w inny sposób zrealizować jego pasje i najskrytsze marzenia.

4. Zadbaj o odpowiedni nastrój

Tego dnia stwórz odpowiednią atmosferę. Niech od rana będzie to dzień odświętny, taki, który oboje zapamiętacie i poświęcicie jedynie sobie nawzajem. Bądź dla niego miła i kochana. Przygotuj mu śniadanie. A wieczorem przygaś do kolacji światła, zapal nastrojowe świece. Kup zapachowe kadzidełka i poszukaj pasującej muzyki. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik.

5. Wyślij mu walentynkę!

Myślisz, że to przeżytek i zabawa rodem z podstawówki? To pomyśl o jego uśmiechu, kiedy otworzy słodko pachnącą kopertę z wyznaniem miłosnym właśnie od ciebie. Możecie się z tego później pośmiać, ale z pewnością będzie mu miło. Zwłaszcza, jeśli walentynkę wykonasz całkowicie samodzielnie. Pobaw się konwencją i stylem. Bądź zabawna.

6. Okaż mu swoje najszczersze uczucia

Nawet nie wiesz ilu partnerów jest tak naprawdę niepewnych uczuć swoich kobiet. Chcą być zbyt silni i udają zbyt pewnych siebie, aby zapytać wprost o pewne sprawy. Weź więc wszystko w swoje własne ręce i zadeklaruj mu najszczerzej jak potrafisz, że go kochasz, że jest twoim jedynym, a może nawet, że chciałabyś zbudować z nim wspólną przyszłość, dom, rodzinę… To, co możesz powiedzieć, zaskoczyć go i zrobić mu niespodziankę, zależy najmocniej od waszego zaangażowania oraz stażu związku.

7. Zrób dla niego coś, czego się nie spodziewał

Pomyśl o czym marzy twój mężczyzna, a na co nie ma czasu na co dzień. Albo odwrotnie, co z przyziemnych zwykłych rzeczy możesz dla niego zrobić, aby ułatwić mu ten dzień i pokazać swoje uczucie?

8. Wybierzcie się gdzieś razem

Kup bilety na mecz, jeśli on jest fanem piłki nożnej lub na koncert jego ulubionego zespołu. Niekoniecznie wspomniana impreza musi odbywać się tego, walentynkowego dnia. Ważne jest, aby w tym dniu zrobić prezent, a wyjście można zaplanować na inny termin.
Udostępnij artykuł
Czytaj więcej
Prezenty na walentynki obwiązane czerwoną wstążką. Obok czerwone serduszka.
Walentynki... Święto miłości, zakochanych... Wszędzie pełno czerwieni, serc i róż, a pary obdarowują się prezentami. Te upominki spędzają sen z powiek nie jednej osobie. A Ty? Wiesz, co kupisz partnerowi? Masz pomysł na prezent na walentynki dla niego? Jeśli nie, sprawdź poniższe propozycje i zobacz, co możesz mu podarować.
Widać ręce osób wymieniających się prezentami.
Mikołajki to świetna okazja do zabawy i czas pełen gwiazdkowej magii. Drobne upominki, czekolada schowana w butach albo pod poduszką i czerwone czapki mikołaja to tylko niektóre z elementów świątecznej tradycji, które można spotkać tego dnia. A kiedy są mikołajki? Zawsze wypadają 06 grudnia. Ludzie wymieniają się w tym czasie mniejszymi albo większymi prezentami, a widok umilają powszechne wszędzie dekoracje.
5 pomysłów na prezenty walentynkowe dla ukochanego
Dzień 14 lutego nadchodzi wielkimi krokami, a co za tym idzie - wszystkie pary szykują walentynkowe upominki. Ten zwyczaj czerpie swoje pochodzenia ze średniowiecza, a pierwszym narodem, który celebrował Dzień Zakochanych byli mieszkańcy Brytanii. Do Polski Walentynki zawędrowały dość późno, bo dopiero w okresie socjalistycznego PRLu, jednak popularyzacja tego dnia nastąpiła w okresie lat 90-tych. Każdego roku zapewne wielu z pań zastanawia się, co podarować swojemu ukochanemu. Poniższy artykuł śpieszy z odpowiedzią i ciekawymi propozycjami!