Kobieta podrywa mężczyznę

8 błędów jakie popełniamy chcąc zdobyć faceta

Wydaje się, że kobieta nie musi zbyt mocno starać się o zdobycie serca tego jedynego wybranka. Wystarczy ładna sukienka, uśmiech i pogodna twarz. Niejednokrotnie jednak przesadzamy w naszych staraniach, napierając zbyt mocno i zbyt dumnie, a przy tym całkowicie nieodpowiednio. Czego faceci nie lubią, jakie błędy popełniamy starając się zawrócić im w głowie? Oto niektóre z podpowiedzi:
Reklama
1. Często chcąc za bardzo zaimponować tej drugiej osobie zwyczajnie przestajemy być sobą. Faceci za to cenią sobie prostolinijność i prawdomówność. Naprawdę nie musimy udawać kogoś, kim nie jesteśmy, aby zdobyć jednego z nich. Lepiej być sobą, wyrażać swoje poglądy i komentarze, nawet gdyby mogły one być odebrane nieprzychylnie. Lepiej "nie kombinować" i nie stwarzać sobie alter ego. 2. Nie zasypuj go wiadomościami na portalach społecznościowych, SMS-ami i telefonami. Szczególnie jeśli jeszcze te najważniejsza, pierwsza randka przed wami. Odkrycie siebie, pokazanie zbyt wiele, nie pozostawi złudzeń, nadziei i nutki niepewności w tym najważniejszym, pierwszym kontakcie twarzą w twarz. Niech kontakty "wirtualne" pozostaną na drugim planie. Skupiaj się na tu i teraz, kiedy jesteś tylko z nim. 3.
Reklama
Mężczyźni uwielbiają zdobywać, są urodzonymi łowcami i drapieżnikami. A więc daj mu się zdobyć! Możesz być kobietą silną i niezależną, ale pozwól mu czasem poprowadzić. Pozwól pokazać sobie coś nowego. Niech spróbuje ci zaimponować. Wtedy dostrzegaj wszelkie jego dobre chęci i starania. To podbuduje go na duchu i pozwoli mu uwierzyć, że jesteś kobietą, którą będzie się zdobywało latami… Powolutku, krok po kroczku. 4. Ubierając się na randkę wybierz ciuchy, w których będziesz się czuć zarówno dobrze, jak i seksownie. Wybór najbardziej skąpej sukienki i rzucających się w oczy szpilek może nie być trafiony z dwóch powodów. Po pierwsze, możesz się okazać dla niego zbyt wyzywająca (tak, mężczyźni lubią takie kobiety, ale na tak zwany "jeden raz"), a z drugiej strony jeśli to nie jest twój styl to łatwo twój facet spostrzeże, że czujesz się źle i niekomfortowo. 5.
Reklama
Pokaż się od dobrej strony. Dobra książka, film, ciekawe zainteresowania - bądź rozmowna, ale na temat. Pozwól mu prowadzić w rozmowie i pokaż, że masz coś do powiedzenia na bodaj każdy z zaproponowanych tematów. Nie opowiadaj o swoich przyjaciółkach, nowym kremie czy podobnych historiach, które przecież szczerze mówiąc mogą go niewiele zainteresować. W ogóle lepiej jest na początku więcej słuchać, niż mówić. 6. Foch. To jedno z bardziej popularnych ostatnio słów. Boją się go wszyscy faceci, a już naprawdę żaden z nich z reguły nie zna jego przyczyny. W tych pierwszych kontaktach należy przymknąć oko na jego złe czy nieodpowiednie zachowanie, albo prosto w twarz powiedzieć, co ci przeszkadza, jeśli naprawdę zrobi coś, czego nie powinien.
Reklama
Staraj się jednak nie obrażać i denerwować. Niewiedza w kontekście tego, co takiego zawinił, może go tylko odstraszyć. 7. Na pierwszych randkach nie wypytuj o jego zarobki. Luźne rozmowy wśród znajomych o tym, kto gdzie pracuje, jaką nową pracę dostał i ile bierze za godzinę to rzecz normalna. Ale nowopoznana osoba może poczuć się bardzo niekomfortowo postawiona przed takim właśnie pytaniem. Zwłaszcza mężczyzna pomyśleć może, że spotykasz się z nim tylko ze względu na grubość jego portfela. 8. Mężczyźni nieprzychylnym okiem spoglądają na kobiety wulgarne. Postaraj się więc wysławiać przy nim, jak najlepiej i najładniej. Jasne, że każdy czasem przeklnie, ale nie musisz nadużywać wulgarnych słów na tej pierwszej randce. Powodzenia!
Reklama
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama