Prezent na dzień mężczyzny

7 pomysłów na upominek na dzień mężczyzn (10 marca)

Nowe szare skarpety czy dezodorant to chyba prezenty-przeżytki, warto swojemu facetowi w ten jeden dzień w roku zaoferować coś lepszego, fajniejszego. Wybierajmy rzeczy, upominki, które niekoniecznie będą super drogie i ekstrawaganckie, ale sympatyczne, pomysłowe i zgodne z jego zainteresowaniami.

1. Czekoladowe przysmaki

Wiele firm cukierniczych, również tych internetowych, proponuje czekoladki w niekonwencjonalnych formach i o ciekawych kształtach. I tak kupić można wielkie czekoladowe BMW, smartfona z ikonkami z lukru, czy czekoladowy pad do gier z kolorowymi guzikami-cukierkami. Tanie, pomysłowe i z poczucie humoru!

2. Coś dla siebie, a tak naprawdę dla niego

Fajna wieczorowa sukienka podkreślająca nasze kobiece wdzięki, ładne odświętne ubranie i ciekawy makijaż. Do tego przygotowana własnoręcznie kolacja we dwoje, odpowiedni klimat, ty, on i jego ulubione danie po ciężkim dniu pracy. To musi się udać!

3. Dobra książka

Według ostatnich badań, ponad połowa Polaków, jako prezent chciałaby otrzymać… ciekawą książkę! Zaskakujące? Twój facet na pewno też nie pogardzi dobrą literaturą. Typowemu poloniście i romantykowi warto kupić „Wschód” Andrzeja Stasiuka, fan sportu może dostać historię Mike’a Tysona „Mike Tyson. Moja prawda” napisaną przez Larry Slomana w porozumieniu z samym Tysonem. Przyszłemu medykowi warto wręczyć bestseller „Religa. Człowiek z sercem na dłoni” autorstwa Jana Osieckiego.

4. Lepsza woda toaletowa

Może i nowy dezodorant to prezent mało trafiony, ale już droższa, trwalsza i bardziej intensywna woda toaletowa może być strzałem w dziesiątkę. Warto poszukać zapachów z serii Calvin Klein, np. Eternity for Men. W promocji wodę taką kupimy za sto parę złotych. Wydatek większy, ale za to niezwykle wysublimowany.

5. Dobrej jakości słuchawki

Jeśli twój mężczyzna jest fanem gier komputerowych lub muzyki, to świetnym prezentem będą lepszej jakości, duże słuchawki, w których będzie mógł całkowicie zanurzyć się w świecie, który kocha. Na co należy zwrócić uwagę wybierając taki produkt? Na przykład na brzmienie muzyki, powinno ono być potężne, mocne, z wyczuwalnym każdym dźwiękiem i dobrymi basami. Elementy nauszne powinny składać się z bardzo mięciutkich poduszeczek, które nie będą podrażniać ucha.

6. Gra komputerowa

Większość facetów ma przynajmniej małego hopla na punkcie gier, zarówno tych komputerowych, jak i na konsole. Przed wyborem gry sprawdź właśnie, czy twój facet gra tylko na komputerze, czy używa do tego konsoli PS3, PS4 czy może XBOX 360. Pomysły na gry? Sprawdź czy na jego półce lub Steamie ma już zakupiony któryś z następujących tytułów: Minecraft, WoW Warlords of Draenor, Dragon Age: Inkwizycja, Far Cry 4 czy Call of Duty: Advanced Warfare. Nie? No to już masz prezent!

7. Ciekawy element dekoracyjny

Mężczyźni też lubią dbać o swój domowy kącik, o swoje biurko nauki czy pracy. Czym można takie biurko „przystroić”? Na przykład stylowym świecznikiem w kształcie onyksowej czaszki czy popkulturowym kalendarzem z jego „branży” np. z wyścigowymi samochodami lub motocrossem – w zależności od hobby i upodobań.
Udostępnij artykuł